2. YILDÖNÜMÜ HAYIRLI OLSUN

Tarih : 10.08.2016

Destan gibi 15 yıllık bir hizmet süresini geride bırakan partimizin de kurucusu olan Recep Tayyip Erdoğan, 10 Ağustos 2014’teki 12’nci Türkiye Cumhurbaşkanlığı Seçimi sonucunda, halk tarafından seçilen ilk cumhurbaşkanımız. Bu olayın yıldönümünün bu yıl oldukça hassas bir döneme denk gelmesi, millet iradesinin sağlıklı tecelli etmesinin ne kadar önemli olduğunu bize bir kez daha hatırlattı.

BAKAN BAŞKAN

Çünkü, kahraman halkımız özgür iradesiyle görevlendirdiği, milli iradenin timsali ve devletimizin bağımsızlık nişanesi konumundaki Cumhurbaşkanı’nın canına kastedenlerin uçakları, tankları, topları ve silahlarına karşı durdu; düşmana boyun eğmedi. Liderini de düşmana vermedi. Ülkemiz ve Cumhurbaşkanımız için uluslar arası arenada uzun bir süredir kara propaganda yürütenlerin adeta çanına ot tıkadı.

Vatan hainlerinin kalkışmaya giriştikleri 15 Temmuz gecesi başta olmak üzere, bugüne kadar vatan nöbeti tutar gibi meydanları bir an olsun boş bırakmayan halkımız bir destan daha yazdı. Bu arada, tüm dünyaya söz konusu vatan, bayrak, millet, devlet, başkomutanı ile özgürlüğü olunca, hiçbir şeyi gözünün görmediğini haykırdı! Siyasi görüş ayrılıklarından hayata bakış açılarına hatta ırk, mezhep ve statü farklılıklarına kadar herşeyi bir kenara bırakıp “Yalnızca vatan!” diyebildiğini dosta düşmana gösterdi. O gece, Ağrı’dan Tekirdağ’a, Trabzon’dan Hatay’a, Bosna’dan Almanya’ya, Azerbaycan’dan KKTC’ye ve Amerika’ya kadar Türk’ün adım attığı heryer ayaktaydı.

Artık doğusu ve batısı hatta okyanus ötesiyle bile yedi düvel, milletimizin bölünmez bir bütün olduğunu anladı. Dünyanın her neresinde olursa olsun vatandaşlarımızın dosta güven verip, düşmana korku salan bu birlikteliğinin ebediyen sürmesini dilerim.

Hayatını adeta ülkesi ve milletine vakfetmiş Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın son nefesine dek hizmet etmek ve üretmek düsturundan en ufak taviz vermeyeceğine olan inancımla, halkımızın diğer fertleri gibi sağlığı ve başarısı için duacı olduğumuzu bir kez daha dile getirmek isterim. Ayrıca, Cumhurbaşkanı seçilmesinin ikinci seneyi devriyesinin, geride bıraktığımız sıkıntılı günlerin ardından Türkiye’yi daha güzel günlere taşıyacak bir hayra vesile olmasını temenni ediyorum.

Nihat ZEYBEKCİ

Ekonomi Bakanı

Bir önceki yazımız olan SANCAR ANAFARTALAR'DA başlıklı makalemizde CHP Denizli İl Başkanı Haşim Teoman SANCAR Anafartalar Zaferi’nin 101. Yıldönümünü CHP Genel Başkanı Sn.KEMAL KIKIÇDAROĞLU ile birlikte ANAFARTALAR'da kutladı. hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber