AK PARTİ ÇARE OLDU

Tarih : 14.08.2016

Memleketin bağrından çıkmış evlatları, 15 yıl önce millete hizmet için partimizi kurdu; aynı çatı altında buluştu. O gün bugündür de hak bildiği yoldan hiç ayrılmadı. Yaptıklarını görenler daha fazlasını istedi; bunun için de gereken desteği esirgemedi. Her derdiyle dertlenen, her işi için koşan, her sorununa çare arayan Ak kadroların hep yanında durdu.

İsviçre'nin Davos kasabasında düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu kapcamında Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) Gayrı Resmi Bakanlar Toplantısı'na katılan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AA muhabirine açıklamalarda bulundu (Dursun Aydemir - Anadolu Ajansı)

Gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine, çalışanından emeklisine, işçisinden işverenine kadar toplumun her kesimini aynı hedef doğrultusunda buluşturan Ak Parti, halktan gördüğü desteği hizmete döndürdü. Geride kalan sürede Türkiye’de hep ilkelere imza attı. Başarıdan başarıya koşarken önce Hak’ka sonra halka güvendi!
Önüne çıkarılan onca engele rağmen yılmadı; yıkılmadı! Bugün özellikle 15 temmuzdaki büyük hainlikten sonra bile tüm kadrolarıyla dimdik ayakta ise, bunu yarının annesi eli kınalı genç kızların, vatan savunmasındaki Mehmetçik ile O’nu bekleyen anne babasının, ak sakallı dedeler ile hayatın yükünü yüzündeki izlerde taşıyan nineler ile torunlarının dualarına borçlu olduğunu çok iyi biliyor. Bunun hakkını vermek için de gecesini gündüzüne katıyor; elinden gelen gayreti gösteriyor. Ümmetin umudu haline gelen Türkiye’de milletin umudu AK Parti, ilk günkü heyecan ve aşkla, daha güçlü bir ülke için vargücüyle çalışıyor. Bu yolda ne beklemek ne de durmak gibi bir niyetimiz var. İşte bu inançla övünç kaynağı bir 15 yılı geride bıraktık; inşallah daha nice yıllara da hep birlikte ulaşacağız.

Nihat ZEYBEKCİ
Ekonomi Bakanı

Bir önceki yazımız olan Çameli’ye 18 milyon liralık dev alt yapı başlıklı makalemizde çameli kaymakamı şeref albayrak, Çameli Yeni Mahalle’de gerçekleştirilen temel atma töreni ve DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI OSMAN ZOLAN hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber