Alperenler’den Zolan’a ziyaret

Tarih : 23.11.2016

Alperen Ocaklarından Başkan Osman Zolan’a ziyaret

 Denizli Alperen Ocakları İl Başkanı Muhammet İlyas Zeren ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. “15 Temmuz’da darbeye karşı bu meydanda hep beraber olduk” diyen Başkan Zolan, “Sizler, milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkma noktasında bizlerin yanında oldunuz” dedi.

 alpaeren

Denizli Alperen Ocakları İl Başkanı Muhammet İlyas Zeren ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Zolan, “15 Temmuz’da darbeye karşı bu meydanda hep beraber olduk. Sizler, milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkma noktasında bizlerin yanında oldunuz. Ülkemizi parçalamak, kargaşa yaratmak isteyen güçler karşısında dimdik durdunuz. Sizlere teşekkür ediyorum” dedi. Milletçe hep birlikte kol kola girip Türkiye’ye sahip çıktıklarını ifade eden Başkan Zolan, “Eğer ülkemi bölmeye kalkışanlar başarılı olsaydı, ülkem bugün paramparça olacaktı. İç savaşın olduğu paramparça bir Anadolu görecektik” diye konuştu.

Gençler vatanına sahip çıktı

Büyük Birlik Partisi’nin kurucu genel başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu rahmetle anan Başkan Zolan, “Şükürler olsun milletimizin ve siz gençlerimizin vatanına sahip çıkmasıyla, o hainlerin başarılı olması önlendi. Yokluklar içinde gecesini gündüzünü bu ülkeye vakfeden Muhsin Başkanımız gibi, ülkemiz için bir ve beraber koşmamız gerekiyor. Sizler geleceğimize sahip çıkma bilinciyle çalışan gençlerimizsiniz. Onları manevi değerlerimizi öğreterek yetiştirmemiz gerekiyor. Yoksa eti kemiği bize benzese de ruhu bu ülkeye yabancı nesiller yetişir. Alperen Ocaklarımız bugüne kadar görevini en iyi şekilde yapmıştır. Bundan sonra da Muhsin Başkan’a ve ecdadımıza yakışır şekilde çalışmalarına devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Zeren: “15 Temmuz’da meydanlardaydık”

Denizli Alperen Ocakları İl Başkanı Muhammet İlyas Zeren ise kabulden dolayı Başkan Osman Zolan’a teşekkür ederek, göreve yeni başladıklarını söyledi. 15 Temmuz’da hep birlikte meydanlarda olduklarını ve vatan hainlerine karşı tüm ülkede mücadele ettiklerini anlatan Zeren, Türkçülük ve İslamiyet anlayışıyla bu ülkeye hizmet verdiklerini kaydetti.

Bir önceki yazımız olan Merkezefendililer bu tarihlere dikkat! başlıklı makalemizde Merkezefendi Belediyesi tarafından emlak vergisi ile çevre ve temizlik vergilerinin taksiti için vatandaşlara bir hatırlatma yapıldı hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber