“ATATÜRK’Ü SAYGIYLA ANIYORUZ”

Tarih : 09.11.2016

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78. Yıl dönümü ilgili Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, mesaj yayınladı. “Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 78’nci yıl dönümünde minnet ve şükranla yad ediyorum” diyen Gürlesin, “Türkiye Cumhuriyeti bütün engellemelere rağmen tek yürek halinde tarihi yükselişini sürdürecektir” dedi.

gurlesin

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 78. yılında anılıyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ile ilgili olarak yazılı bir mesaj yayınladı. “Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 78’nci yıl dönümünde minnet ve şükranla yad ediyorum” diyen Gürlesin mesajında şu görüşlere yer verdi; “İstiklal mücadelesine önderlik eden, askeri dehası ile bu destansı mücadeleyi zaferle taçlandıran Atatürk, bu sayede aziz milletimizin ve tüm Dünya’nın takdirine mahzar olmuş bir liderdir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük ideali, Türkiye’yi birlik ve beraberlik içinde, müreffeh bir ülke olarak muasır medeniyetler seviyesine çıkarmaktı. Bugün büyük Türkiye yolunda hızla ilerleyen ülkemiz, demokratik hak ve özgürlükler alanında büyük mesafeler kat ederek dünyanın en saygın ülkeleri arasında yer almıştır. Demokratik iradesi daha çok güçlenen Türkiye şimdi her zamankinden daha fazla emniyet ve güvenle geleceğe yürüyen bir ülke olma yolunda büyük mesafeler almaktadır. Milletimiz, Cumhuriyetimize ve demokrasimize sahip çıkmaya devam edecek, Türkiye Cumhuriyeti bütün engellemelere rağmen tek yürek halinde tarihi yükselişini sürdürecektir. Bu düşüncelerle büyük devlet adamı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete uğurladığımız bu günde saygı, şükran ve minnetle anıyorum”.

Bir önceki yazımız olan Horozlar Galibiyet İstiyor başlıklı makalemizde Balıkesirspor, Denizlispor ve DENİZLİSPOR TFF 1. LİGİN 10 . HAFTASINDA BALIKESİR SPOR'U AĞIRLAYACAK. SAAT 13 OO 'TE BAŞLAYACAK KARŞILAŞMA DENİZLİ ATATÜRK STADINDA OYNANACAK. hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber