BAŞKAN AKYOL’DAN ANKARA ÇIKARMASI

Tarih : 24.10.2016

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Tavas’la ilgili yatırım ve projelerin takibi için Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu.

ankara-haberi

Öncelikle Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’yi ziyaret eden Akyol, Tavas’ta devam eden projeler hakkında Bakanımızla istişare ederek görüş alış verişinde bulundu. Ardından Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Bilal Uçar’la Tavas’ta yapılacak olan Adalet Sarayı hakkında görüşmelerde bulunan Akyol, Ak Parti Denizli milletvekillerini ziyaret ederek temaslarına devam etti.

Ardından Kalkınma Bakanlığı’nda görüşmelerde bulunan Akyol, Tavas’ta yapılacak olan yeni SGK binasının ihale aşamasına gelindiğini ve en kısa sürede biteceğini müjdeledi.

Temaslarına Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nda devam eden Başkan Akyol, burada Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Sayın Harun Tüfekçi ve Karayolları Düzenleme Genel Müdürü Saim İlçioğlu ile görüştü. Karacasu kavşağında bulunan orman deposunun yer değişimi ve kavşak düzenlemelerinin hız kazanması yolunda önemli adımlar atıldığını belirten Akyol, en kısa sürede bu hizmetlerin gerçekleşeceğini belirtti.

ankara-haberi1

Gece gündüz demeden Tavas için çalıştıklarını vurgulayan Akyol, “Bizim tek derdimiz Tavasımızın gelişimini hızlandırmak ve vatandaşlarımızın tüm yönleriyle modern ve işlerliği olan binalarda hizmet almasını sağlamak. Tavasımızı hepsi yeni inşa edilecek olan, kültür merkezi, olimpik yüzme havuzu, tenis kortu, adalet sarayı, SGK binası, gençlik merkezi ve daha nice hizmet binalarıyla 2023’e taşımak istiyoruz. Bizim Tavas’ı işimiz ‘günübirlik’ değil, ‘geleceğibirlik’ olarak görüyoruz. Tüm gayret ve çabalarımız bu yönde. Biz geleceğe ayak uyduran, her yönüyle örnek olacak bir ilçe hayal ediyoruz. Bu uğurda bizim için durmak, dinlenmek, mola vermek, dedikodu yapmak, şikayet edip işin kolayına kaçmak yok. Çalışıyoruz, emek veriyoruz ve Allah’a şükürler olsun ki emeğimizin karşılığını da alıyoruz. Tavaslılar hiç merak etmesin. Nerde güzel, iyi ve faydalı bir şey varsa o şey mutlaka Tavas’ta olacak. Hep birlikte el ele, daha iyiye daha güzele” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Zeybek Köprülü Kavşağı Yapılıyor başlıklı makalemizde Belediye Başkanı Osman Zolan, denisli büyükşehir belediyesi ve zeybek köprülü kavşak sürüyor hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber