Başkan Zolan’dan moral ziyareti

Tarih : 02.09.2016

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 3’üncü Lig 3’üncü Grup’ta mücadele eden Denizli Büyükşehir Belediyespor yönetim, teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi. Sezon öncesinde takıma moral ziyaretinde bulunarak başarılar dileyen Başkan Zolan, “Centilmen bir şekilde takımımızı en iyi yerlere getirme noktasında hep birlikte gayret göstereceğiz” dedi.

zolan

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 3’üncü Lig 3’üncü Grup’ta mücadele eden Denizli Büyükşehir Belediyespor yönetim, teknik heyet ve futbolcularla 3 Eylül 2016’da başlayacak 2016-2017 sezonu öncesinde bir araya geldi. Başkan Zolan’ın yeni sezon öncesi gerçekleştirdiği ziyarete Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Büyükşehir Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu, teknik ekip ve futbolcular katıldı. Kulüp Başkanı Uzunoğlu, yeni sezonda yaptıkları transferleri anlatarak, “Futbolcularımızın hepsi Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin himayesi altında mücadele edecek. Arkadaşlık, kardeşlik, birlik ve beraberlik içerisinde bu takımı en iyi yerlere getireceklerini umut ediyoruz. Başkanımıza bize verdiği tüm destekler için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

zolan 2

“Önceliğimiz örnek olmanız”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, takıma yeni katılan futbolculara “hoş geldiniz” diyerek, “Denizli Büyükşehir Belediyesi’nde sonuç önemlidir. Ancak başka illerde örnek bir takım olarak temsil edilmek bizim ilk önceliğimizdir” dedi. Futbolculara, beceri ve gayretlerini sahaya 90 dakika yansıtmalarını isteyen Başkan Zolan, “Herkes görevini tam olarak yapacak. Centilmen bir şekilde takımımızı en iyi yerlere getirme noktasında hep birlikte gayret göstereceğiz” diye konuştu.

Muğlaspor maçında tribünde olacak

Sezonun hayırlı olmasını dileyen Başkan Osman Zolan, bir mani olmaması durumunda cumartesi günü oynanacak Muğlaspor maçında tribünde olacağını belirterek, Denizli Büyükşehir Belediyespor’a yeni sezonda başarılar diledi.

Bir önceki yazımız olan DENİZLİ İHRACAT REKORU KIRDI başlıklı makalemizde 23’lük artış yakalaması yüzleri güldürdü., Denizli ihracatının %7 ve Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber