“Bayramlar mutluluk getirir”

Tarih : 11.09.2016

Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Kardeşliğin, yardımseverliğin ve paylaşma duygusunun pekiştiği Kurban Bayramı’nın; ülkemize, Denizlimize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.

denizli-buyuksehir-belediye-baskani-osman-zolan

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında “Kardeşliğin, yardımseverliğin ve paylaşma duygusunun pekiştiği Kurban Bayramı’nın; ülkemize, Denizlimize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullanan Başkan Zolan, Türkiye’nin huzuruna kast eden menfur saldırılar karşısında bayramın getirdiği birlik ve beraberlik iklimi ile kenetlenme ve kardeşlik duygularının daha da güçleneceğini söyledi.

En önemli manevi değerlerimizden olan Kurban Bayramı vesilesiyle dargınlıkların ve kırgınlıkların bir kenara bırakılması gerektiğini kaydeden Başkan Zolan, “Kurban Bayramı gurbettekiler için vuslatı, evlatlar için anne baba hürmetini, anne babalar için evlat şefkatini, ihtiyaç sahipleri için gelecek yardımları, akrabalar için yakınlaşmayı, vefat edenler için hatırlanmayı beraberinde getiren bir güzelliktir. Maneviyat ikliminin hissedildiği bu mübarek günlerde insanlar arasındaki gönül köprüsü güçlenir, iyilik ve güzellik topluma yayılır. Bu barış ve huzur ortamının sadece bayramlarda değil her an yaşanması en büyük arzumuzdur” ifadelerini kullandı.

Başkan Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi olarak, Denizli halkının bayramı huzur içinde geçirmesi için üzerilerine düşen tüm tedbirlerini aldıklarını belirterek, “Denizlili hemşehrilerimin, ülkemizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor, başta bu vatan için canını hiçe sayarak şehit olan kahramanlarımızı yetiştiren anne ve babaların ellerinden öpüyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan “BİRLİKTE NİCE BAYRAMLARA” başlıklı makalemizde kurban bayramı mesajı ve Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber