“BİRLİKTE NİCE BAYRAMLARA”

Tarih : 11.09.2016

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Kurban Bayramı ile ilgili mesaj yayınladı. Dini bayramların manevi duyguların zirveye çıktığı zamanlar olduğunu ifade eden Başkan Gürlesin, “Biz millet olarak birken çok güçlüyüz. Birlikle, birlikte nice bayramlara kavuşmayı diliyorum. Tüm halkımızın Kurban Bayramı mübarek olsun” dedi.

bayram-mesaji

Dini bayramların ikincisi olan kurban bayramı ile ilgili olarak Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin bir kutlama mesajı yayınladı. Başta Pamukkale İlçesi sakinleri olmak üzere Denizli, Türkiye ve tüm İslam aleminin bayramını kutladığını belirten Başkan Gürlesin mesajında şu görüşlere yer verdi; “Dini bayramlarımız, insan olmanın, erdemin en sade ve en yüce duygularla yaşandığı özel günlerdir. Bayramlar toplumsal yaşantımızda vazgeçilmez bir önem taşımaktadır. Bu önemli duyguları yaşadığımız ve manevi alemimizde ayrı bir yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep beraber kutluyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Milli ve dini bayramlarımızı birer fırsat olarak görerek, bayramların arttırdığı hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularından yararlanarak bu kutlu günlerde birlik ve beraberliğimizi perçinlemeli, barış ve sevgi dolu günler geçirmek için elimizden geleni yapmalıyız. Çünkü böyle güzel günlerde temelleri atılan ya da kuvvetlendirilen birlik bağları kolay kolay bozulmaz. Biz Türk milleti olarak birken çok güçlüyüz. Birlikle, birlikte nice bayramlara hep birlikte kavuşmayı diliyorum. Bu bayramda, kırgınlık ve küskünlüklerin sona erip, saygı ve sevginin öne çıkmasını temenni ediyorum. Bu vesileyle herkesin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum”.

KESİM YERLERİ BELİRLENDİ

Bu arada Pamukkale Belediyesi ilçesi sınırları içinde kurban kesim yerleri belirlendi. Buna göre kurban kesim yeri sıkıntısı yaşayan vatandaşlar İncilipınar Kapalı Pazaryeri, Kınıklı Kapalı Pazaryeri ile Kuşpınar pazaryeri ve Ulu Camii yanındaki açık otoparkı kullanabilecek. Pamukkale Belediyesi ekipleri kurban kesim yerlerinde vatandaşlar için stand açacak.

 

Bir önceki yazımız olan Otobüsler bayramın ilk 2 günü ücretsiz başlıklı makalemizde bayramın ilk iki gnü üçret alınmayacakt, belediye otobüsleri bayramda üçretsiz ve büyükşehir başkanı osman zolan hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber