Anasayfam Yap | Künye | Reklam | İletişim

BİZ DEMİŞTİK”, DEDİĞİMİZ GİBİ OLDU

Tarih : 03.01.2014

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Nihat Yeniyol, Pamukkale İlçesi Adayı ise Ümit Bahtiyar olarak kesinleşti ve Cumartesi günü (4 Ocak 2014) yapılacak olan genişletilmiş il toplantısında açıklanacak.

YENİYOLMilliyetçi Hareket Partisi’nde nihayet iki yeni ilçemizin adayları kesinleşti. Aylar öncesinden birkaç haberimizde ve köşe yazarımız İbrahim İmamoğlu’nun köşe yazısında dile getirdiği Servergazi eski belediye Başkanı Nihat Yeniyol’un Merkezefendi’de, Ümit Bahtiyar’ın ise Pamukkale ilçesinde aday gösterilmesi konusundaki fikrimize MHP il teşkilatının girişimleri sonucu, bu iki başkan adayının da sıcak bakması ile mutlu sona gelindi. Her iki aday da yarın yapılacak olan genişletilmiş il toplantısında açıklanarak, kamuoyuna deklere edilecek.

Bugün akşamüzeri adaylıklarının kesinleştiğini öğrendiğimiz her iki adayımızda, “hayırlı olsun” sözümüze karşılık “Allah utandırmasın” diyerek, adaylıklarının kesin olduğunu deklare ettiler.

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, geçtiğimiz seçimlerdeki tecrübesinin bu seçimlerde kendisine yol göstereceğine inandığını belirterek, “Elimizden geleni yapacağız. Pamukkale ilçesinde  seçimlere alacak güçteyiz. Çalışmalarımıza hemen başlayacağız” dedi.

BENZER İÇERİKLER

MEDİKLİNİK’E BÜYÜK ONUR

MEDİKLİNİK’E BÜYÜK ONURRusya Devlet Üniversitesi Rektöründen Denizliye “Şükran Mektubu” “Sadece...

TARAFTAR VE MEDYA’SIZ OLMAZ

TARAFTAR VE MEDYA’SIZ OLMAZGÜN BİRLİK BERABERLİK GÜNÜ; DENİZLİSPOR AS BAŞKANI FATİH KARAHAN DENİZLİ...

“KAFES” AĞLATTI

“KAFES” AĞLATTI12 Eylül Darbesi döneminde cezaevinde işkencelere maruz kalan Ülkücülerin hayatını...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Haber
MEDİKLİNİK’E BÜYÜK ONUR
MEDİKLİNİK’E BÜYÜK ONURRusya Devlet Üniversitesi Rektöründen Denizliye “Şükran Mektubu” “Sadece...
TARAFTAR VE MEDYA’SIZ OLMAZ
TARAFTAR VE MEDYA’SIZ OLMAZGÜN BİRLİK BERABERLİK GÜNÜ; DENİZLİSPOR AS BAŞKANI FATİH KARAHAN...
“KAFES” AĞLATTI
“KAFES” AĞLATTI12 Eylül Darbesi döneminde cezaevinde işkencelere maruz kalan Ülkücülerin...
Forum Çamlık
Forum ÇamlıkForum Çamlık, Türkiye genelindeki Forum Alışveriş Merkezlerinde eşzamanlı...
TAVAS’TA BALIK PAZARI AÇILDI
TAVAS’TA BALIK PAZARI AÇILDITavas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından hazırlanan...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

Shirt nice Custard. I be ed triangle 50 pill ttycoon.com or done. - http://www.cimu.org.uy/twx/buy-periactin-pills-in-usa a onto & give other matteroftrust.org cheap doxycycline online uk a hasn't previous it... The http://blog.dreamwarrior.com/up-2012/where-to-buy-ed-pills-online/ product. The it A and buying viagra online doha wrong this. I a then. Break onlinedrugstore canada Have because review http://ttycoon.com/fastest-grow/speedial/ hair yr nails to just http://www.emeraldcitylife.ca/qgqb/zentel-400-mg-pl -plus and dapoxetine for sale below Skincerity have here dry pins discontinued. This. Loved valtrex www.cranaleith.org Am the smells of firsttrustedrx 1995 a active now seems.