Bozburun Köprülü Kavşağı’nda sona gelindi

Tarih : 10.08.2016

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 2016-2017 Eylem Planı kapsamında açıkladığı 121 Dev Proje çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bozburun Köprülü Kavşağı’nın 1,5-2 ay içinde hizmete açılacağının müjdesini verdi.

 MANŞET

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 2016-2017 Eylem Planı kapsamında açıkladığı 121 Dev Proje çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 121 Dev Proje içerisinde devam eden Üçler mevkiindeki 50 metrelik yol düzenleme çalışmaları ile bu yolun bağlanacağı Bozburun Köprülü Kavşağı Projesi’ni inceledi. İlk olarak 50 metrelik yoldaki düzenleme çalışmalarını inceleyen Başkan Zolan, daha sonra Ankara Yolu ve İzmir Yolu’nu birbirine bağlayacak olan Bozburun Köprülü Kavşağı Projesi’ndeki çalışmaları takip etti. İzmir yolunu Ankara yoluna bağlayacak olan Bozburun Köprülü Kavşağı Projesi’nin üst seviyede kullanılacağını belirten Başkan Zolan, “Proje bittiğinde yolumuz Ahmet Nazif  Zorlu Sitesi’nden İzmir Bulvarı’na; halin olduğu yerden, Umut 2 ve Umut 3’lerin bulunduğu Karahasanlı Çakmak ve Yenişafak mahallelerimize bağlanacak” dedi.

HABER

Bekleme süresi daha az olacak

Başkan Zolan, sözlerine şöyle devam etti: “Ankara yönüne ve Organize Sanayi tarafına gitmek isteyenler ve oradan gelmek isteyenler bu yolu kullanacak. Çünkü bu yol daha konforlu daha az bekleme süreleri olan trafik sinyalizasyonların daha az olduğu yol olacak. Burası yoğun bir şekilde kullanılacak ve böylelikle Üçgen Kavşağımızı da rahatlatmış olacağız. Burası hem zaman hem yolun kısalığı ve konforu anlamında şehrimizin batısı tarafından tercih edilen bir yol haline gelecek. İnşallah 1,5-2 ay içinde kullanıma açacağız.”

Üçgen’e yakında kazma vurulacak

Üçgen Kavşağı’nın ihalesini tamamladıklarını hatırlatan Başkan Zolan, “Burada da yakında çalışmalara başlayacağız ve trafiğe kapatacağız. Bu köprülü kavşağımız, Üçgen’in belli bir kısmı çalışmalar nedeniyle kapandığında ulaşım yükünün önemli bir kısmını karşılayacak. Çok şükür sona doğru yaklaşıyoruz. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

 

Bir önceki yazımız olan 2. YILDÖNÜMÜ HAYIRLI OLSUN başlıklı makalemizde 10 Ağustos 2014’teki 12’nci Türkiye Cumhurbaşkanlığı Seçimi sonucunda, halk tarafından seçilen ilk cumhurbaşkanı ve nihat zeybekci ekonomi bakanı hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber