ÇAĞRI MERKEZİ ÇÖZÜM BULUYOR

Tarih : 01.12.2016

Merkezefendi Belediyesi’nin 1 Eylül tarihinden itibaren hizmete sunduğu çağrı merkezinde, gündüzden geceye her gün yüzlerce Merkezefendilinin istek ve önerileri cevap buluyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendililerin memnuniyetin önceliğine dikkat çekerek, “Bizler memnuniyet üretmek için çalışıyoruz. İnsanımızın memnuniyeti her şeyin üzerinde bulunuyor” diye konuştu.

merkezefendi-cagri-merkezi

Merkezefendi Belediyesi, sürdürdüğü kaliteli hizmet anlayışını ileriye taşımak için yeni bir çalışmasını başlattı. Bu çerçevede, kurulan çağrı merkezi 1 Eylül tarihi itibariyle Merkezefendililerin hizmete sunuldu. Her gün 444 86 62 numaralı telefonu arayan yüzlerce Merkezefendilinin çevre temizliğinden fen işlerine ve zabıtaya kadar birçok talebine cevap verilerek çözüm bulunuyor.  Çağrı merkezine günde ortalama 700 telefon geliyor. Gelen bu telefonlardaki taleplerin ve önerilerin tamamına cevap verilerek çözüme kavuşturuluyor.

Merkezefendi Belediyesi çağrı merkezi her türlü acil duruma da hazırlıklı bir şekilde faaliyet gösteriyor.  Öyle ki vatandaşların diğer kamu kurumlarıyla ilgili yaptığı aramalarda da çağrı merkezi, kurumlarla irtibata geçerek vatandaşların taleplerine anında cevap veriyor.

Aynı zamanda çağrı merkezinden sağlanan aramalarla Merkezefendi Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikler ve yaptığı çalışmalar hakkında Merkezefendililer bilgilendirilebiliyor. Sürekli olarak yapılan hizmet içi eğitimlerle de çağrı merkezi görevlileri kendi bilgilerini güncelliyor.

“İNSANIMIZIN MEMNUNİYETİ HERŞEYİN ÜSTÜNDE”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak sosyal ve kültürel belediyecilik noktasında marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bütün bu kültürel projelerimizin yanında yapısal projelerimizde var. Hepsinin ötesinde bizler memnuniyet üretmek için çalışıyoruz. İnsanımızın memnuniyeti her şeyin üzerinde bulunuyor. Merkezefendi Belediyemiz ile vatandaşlarımızın kurumsal iletişim içi çağrı merkezimizi faaliyete aldık. Vatandaşlarımız 444 86 62 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabiliyorlar” dedi.

Bir önceki yazımız olan İhracat beklentilerin altında başlıklı makalemizde DENİB, Denizli ihracatcılar birliği ve ihracat beklentinin altında gerçekleşiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber