Firma Bilgileri

İletişim ve Diğer Detaylar

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 05 Eylül 2016

Çivril-Kızılcasöğüt’e modern alt yapı

Ana Sayfa » Firmalar » Çivril-Kızılcasöğüt’e modern alt yapı

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ, Çivril’in Kızılcasöğüt Mahallesi’nde alt yapı atağı başlattı. Proje ile atıksu hattı olmayan Kızılcasöğüt Mahallesi’ne 40.000 metre kanalizasyon hattı döşenecek.
Çivril-Kızılcasöğüt'e modern kanalizasyon (4)

Denizli’de 19 ilçenin tamamında hizmet vermeye devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü, Çivril ilçesinin Kızılcasöğüt Mahallesi’nde alt yapı atağı başlattı. Atıksu hattı bulunmayan mahalleye modern anlamda bir kanalizasyon sistemi kurmak için harekete geçen Büyükşehir DESKİ, proje çalışmalarını tamamlamasının ardından imalat işlemlerine başladı. Kızılcasöğüt’e döşenecek modern alt yapı hamlesi kapsamında bölgeye toplamda 40.000 metre kanalizasyon hattının döşeneceği ifade edildi. Projenin tamamlanması ile Kızılcasöğüt Mahallesi sakinleri modern bir alt yapıya kavuşmuş olacak.

“Hak ettikleri hizmete kavuşacaklar”

Büyükşehir DESKİ’nin 19 ilçenin tamamında birçok proje yürüttüğünü kaydeden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Çivril ilçemizin merkez mahallelerinden biri olan Kızılcasöğüt’te kanalizasyon sistemi bulunmuyordu. Bölgeye modern standartlarda kanalizasyon hattı kurmak için 40 kilometrelik bir alt yapı çalışması başlattık. Kısa zamanda hayata geçireceğimiz projeyle Kızılcasöğüt sakinlerimiz hak ettikleri hizmete kavuşmuş olacak. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Bir önceki yazımız olan DENİZLİ'NİN GURURU 11 FİRMA başlıklı makalemizde Çarkıt Kablo San. ve Tic. A.Ş, CMK Kablo Elektrik Sanayi İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. ve Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci hakkında bilgiler verilmektedir.

Firma Fotoğraf Galerisi

Sistemde firma tarafından eklenmiş seri ilan bulunamadı

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı

denizli web tasarım - denizli haber