Demokrasi şehitleri için ringe çıktılar

Tarih : 31.10.2016

Denizli Büyükşehir Belediyesinin, 15 Temmuz Darbe Kalkışması sırasında gazi ve şehit olan kahramanlar anısına düzenlediği 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anma Taekwondo Turnuvası sona erdi. Turnuvaya 7 ilden katılan sporcular demokrasi şehitleri için ringe çıktılar.

 karate

Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anma Taekwondo Turnuvası madalya töreni ile sona erdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Merkez Spor Salonunda düzenlenen turnuvaya Denizli, Aydın, Isparta, Kütahya, Manisa, Muğla ve Uşak olmak üzere 7 ilden taekwondocular katıldı. Sporcular iki gün süren turnuvada; minikler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde dereceye girmek için kıyasıya mücadele etti. Centilmence rekabet içerisinde geçen karşılaşmalar sonucunda; minikler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde dereceye giren sporculara madalya ve çeşitli ödüller verildi. Yoğun ilginin olduğu organizasyonu Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ali Değirmenci, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Meclis Üyesi Mehmet Ali Yılmaz, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Erdal Işık ve vatandaşlar izledi.

“Cumhuriyet Bayramı ile iki güzelliği buluşturduk”

karate-222

Değirmenci, toplam 7 ilden turnuvaya katılan sporcuları Denizli’de ağırlamaktan mutlu olduklarını belirterek, “Öncelikle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bu toprakları bizlere vatan eden tüm şehirlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum. Ülkemiz 15 Temmuz’da da bir işgal girişimiyle muhatap oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere 79 milyon insanımızla bu hain girişime hep birlikte karşı koyduk. 15 Temmuz’daki 241 şehidimizi ve 2194 gazimizi de rahmet ve minnetle anıyorum. Turnuvamızı, Taekwondo Federasyonumuz ile birlikte 15 Temmuz şehitlerimize atfen yaptık. Cumhuriyet Bayramı ile iki güzelliği buluşturduk” dedi.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Denizli Barosu'nda Plaket Töreni başlıklı makalemizde denetim ve disiplin kurulları ile Türkiye Barolar Birliği delegelerine yemek verdi, Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan ve Kısa süre önce Olağan Genel Kurul gerçekleştiren Denizli Barosu hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber