DENİB GURURLANDI

Tarih : 16.11.2016

GİZLİ ŞAMPİYONLAR AÇIKLANDI.DENİZLİ VE DENİB ADINA BÜYÜK GURUR.

Türkiye İhracatçılar Meclisi ile Ekonomi Bakanlığı’nın koordinatörlüğünde,birincisi düzenlenen 2016 İhracat Zirvesi İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

denib
Zirve, bu sene yine ilk kez gerçekleştirilen İhracatın Gizli Şampiyonları Ödül Törenine de ev sahipliği yapıyor. Farklı kategorilerde ihracat gerçekleştiren firmalara, Ekonomi Bakanı   Nihat ZEYBEKCİ, Maliye Bakanı
 Naci AĞBAL ve TİM Başkanı  Mehmet BÜYÜKEKŞİ tarafından ödülleri takdim edildi. Üniversite – Sanayi İşbirliği kategorisinde şampiyon olan DAKOTEK Teknik Tekstil firması adına ödülü aynı zamanda DENİB Yönetim Kurulu Üyesi  İsa DAL ve Mustafa KOLTUKSUZ birlikte alırken, Girişimcilik kategorisinde şampiyon olan Çalışkan Tarım adına ise ödülü aynı zamanda DENİB Denetim Kurulu Üyesi olan Sayın Süreyya ÇALIŞKAN aldı.

Söz konusu ödüller 10 farklı kategoride takdim edilirken, 3 firmaya da özel ödül verildi. Bu sene ilki düzenlenen “İhracatın Gizli Şampiyonları” için 400’ün üzerinde firmanın başvuruları değerlendirmeye alınmıştı.

denib-2

Ödül Alan Firmaların Ortak Özelliği Yol Gösterici Olmaları Konuyla ilgili olarak TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT şu değerlendirmelerde bulundu: “Bugün burada Türkiye’nin dört bir köşesinde ihracat gerçekleştiren toplam 13 firmaya ödül
takdim edildi. Bu firmaların ortak özelliği ihracatta kendilerine has özellikleri ile öne çıkmaları ve farklılıkları ile ufuk açan, yol gösteren firmalar olmaları. Bizi gururlandıran ise firmaların 2’sinin Denizli’den olması. Bu Denizli için şüphesiz çok ama çok önemli bir gurur kaynağı.
Denizli’nin ihracatta geleceğe dönük olarak taşıdığı potansiyelin çok önemli bir göstergesi. Benim için ayrı bir gurur kaynağı ise ödül alan isimler İsa DAL ve Süreyya ÇALIŞKAN’ın, DENİB yönetim organlarında aktif olarak görev
alıyor olması. Her iki firmamızın da başarılarının devam etmesini ve Denizli’den yeni ihracat şampiyonlarının çıkmasını gönülden diliyorum.”

Bir önceki yazımız olan Bozkurt Cumalı’ya modern alt yapı başlıklı makalemizde atık su hattı bulunmayan Bozkurt ilçesinin Cumalı Mahallesi’ne 13.200 metre kanalizasyon ve 7.500 metre içme suyu hattı ile 1 adet paket arıtma tesisi yapacak. ve Büyükşehir Belediyesi DESKİ hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

Bizi Yıldıramayacaklar!

Bizi Yıldıramayacaklar!Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, İstanbul’da çevik kuvvet...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber