DENİZLİ’DE NE ZAMAN UYGULANACAK

Tarih : 07.08.2016

15 Temmuz FETÖ/PYD darbesinin ardından Türkiye genelinde başlatılan operasyonların siyasi ayağının önümüzdeki günlerde başlayacağını, AKP içerisindeki örgüt üyelerinin tamamen ayıklanacağı haberini veren ve bunun için teşkilatlara yazı gönderildiğini belirten AKP Genel Başkan yardımcısı Hayati Yazıcı, temizlemenin 1.5 ay içerisinde tamamlanacağını belirtti. Denizli kamuoyu önümüzdeki günlerde başlayacağını düşündüğü siyasi temizlenmenin ilimizde ne zaman yapılacağını merak etmeye başladı.

hayati yazıcı

İktidar partisi AKP, kendi içerisinde yuvalanan FETÖ/PYD örgüt mensuplarının ayıklanması için düğmeye bastı. Yaklaşık 1.5 ay içerisinde tamamlanması düşünülen temizleme işleminin ne zaman başlayacağı, Denizli’de ne zaman uygulanacağı konusu kamuoyunu hareketlendirdi.

15 Temmuz darbesinin hemen ardından Askeriye, Emniyet, Kamu bürokrasisi ve üniversitelerde seri bir FETÖ/PYD operasyonlarına başlayan Devlet, iktidar partisi başta olmak üzere Türk siyasetinde de operasyonlara yakında başlıyor. İktidar partisi Genel Başkan yardımcısı Hayati Yazıcı konu hakkında geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, “Tür siyasetinde yuvalanmış olan FETÖ/PYD terör örgütüne mensup insanların tamamen temizlenmesi için AKP içerisinde de geniş bir temizlik hareketine gireceğiz. Önce bu arkadaşları istifa etmeye davet edeceğiz. Eğer etmezlerse disiplin kurulları çalışacak ve gereken yapılacaktır. Türkiye genelinde bütün teşkilatlarımıza yazılarımızı gönderdik. Bir veya birbuçuk ay içerisinde terör örgütü yanlısı bütün siyasileri temizlemiş olacağız. AKP bünyesindeki urları atacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

AKP Genel başkan yardımcısı Hayati Yazıcı’nın açıklamalarının ardından Denizli heyecanla Denizli siyasetindeki FETÖ yapılanmasının siyasi ayağındaki temizlemenin ne zaman gerçekleştirileceğine odaklandı.

Siyasi arenadaki temizlenmesinin Demokrasi adına çok güzel olacağını belirten Denizlililer, “Yıllardır himmet ve hizmet adı altında ilimizi sömüren bu insanlara siyasi arenada destek verenler de şükür hesap verecekler. İlimizdeki siyasi temizlenmeyi bekliyoruz ve merak ediyoruz” dediler.

Bir önceki yazımız olan DENİZLİ’DE 19 TUTUKLAMA başlıklı makalemizde 19 iş adamı tutuklandı, denizlide tutuklama ve fetö pyd terör örgütü tutuklamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber