DENİZLİ,UŞAK KARDEŞLİĞİ

Tarih : 03.11.2016

Denizli Ticaret Borsası ve Uşak Ticaret Borsası Kardeş Borsa Oldu .Denizli Ticaret Borsası ile Uşak Ticaret Borsası arasında Kardeş Borsa Protokolü imzalandı.

Kurumların karşılıklı kapasitelerinin arttırılması, üyelerine verilen hizmet kalitesinin ve üye memnuniyetinin yükseltilmesi amacıyla imzalanan protokol göre, her iki kurum kendi imkanları çerçevesinde, iş birliğine katkıda bulunacak faaliyetleri teşvik edecektir.

borsa

Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim TEFENLİLİ ve Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER tarafından imzalanan protokol çerçevesinde; Her iki kurum arasında karşılıklı bilgi alışverişi olacak, ortak projeler üretilecek, düzenlenen eğitimlerden karşılıklı faydalanma olanakları sağlanacaktır.

Protokol ile ilgili düşüncelerini dile getiren İbrahim Tefenlili, “komşu iki ilin borsalarının imzaladığı bu protokol, her iki borsanın gelişmesine, üyelerine daha iyi hizmet vermesine, iki borsanın birlikte daha çok proje üretmesine büyük katkı sağlayacaktır” dedi.

Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER “iki ilimizin sınırlarının coğrafi haritada çizilmesine rağmen ticari ilişkilerimiz bu sınırlarımızın da ötesine geçmiş, karşılıklı emtia alışverişlerimiz ciddi hacimlere ulaşmıştır.

Yakın ilçelerimizde tarihten bu tarafa süregelen kültür alışverişi de bu birlikteliğimizin geçici olmadığını, daha fazla bilgi, birikim paylaşımının önemini vurgulamaktadır.

Denizli Ticaret Borsa’sı ile Uşak Ticaret Borsa’sı arasında imzalanan iş birliği protokolü, bütün bu birliktelikleri daha farklı boyutlara taşıyacak olup akademik ve bilimsel çalışmalarla üyelerimize, iş ortaklarımıza, paydaşlarımıza daha verimli ortamlar ve imkanlar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Denizli'de Otizm Çalıştayı başlıklı makalemizde “Kaynamasın Bütünleşsin” başlıklı bir çalıştay gerçekleştirecek. ve Denizli Otizm Derneği (DOD) hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber