Eğitim İçin El Ele

Tarih : 22.09.2016

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından 2008-2009 eğitim-öğretim yılında hayata geçirilen “Eğitim İçin El Ele Projesi” yeni dönem kayıtları başladı. Gönüllü eğitmenler tarafından üniversite sınavlarına girecek öğrenci, mezun ve yetişkinlerin umudu olan ücretsiz eğitim kayıtları 7 Ekim’de sona erecek.

egitim-icin-el-ele

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından yürütülen Eğitim İçin El Ele Projesi 2016-2017 eğitim-öğretim yılında da devam ediyor. Lise son sınıf ve lise mezunu olmak üzere üniversite sınavına hazırlananlara ücretsiz eğitim verilen projede 2016-2017 eğitim-öğretim yılı başvuruları başladı. Üniversite son sınıfta okuyan gönüllü eğitmenlerin destekleri ile gerçekleştirilen proje çerçevesinde verilecek eğitimler Atalar Bilgi Evi ve Kurs Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Kitap ve deneme sınav setleri de Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanan Eğitim İçin El Ele Projesi’nin bu yılki kayıtları 7 Ekim 2016’da sona erecek.

Gönüllülerin projesi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Eğitim İçin Ele Ele’nin çok anlamlı bir proje olduğunu belirtti. Ücretsiz eğitimlerin birçok gencin umudu olduğunu, bu sayede çok sayıda kişinin üniversitelerin istediği bölümleri kazandığını vurgulayan Başkan Zolan, “Projemize katılan herkes elinden gelen imkanı aynı ülkede, aynı şehirde birlikte yaşadığı insanlar için gönüllü olarak seferber ediyor. Bu projenin anlamı bu nedenle çok özel. Eminim projeye katılıp üniversite kazanan kardeşlerimiz de ileride çevresi için çalışacak. Ülkesi, milleti, şehri ve insanları için daha duyarlı olacak” diye konuştu.

Kayıtlar Kent Konseyi’nde

Eğitim İçin El Ele Projesi’nin kayıtları Değirmenönü Mahallesi, Değirmenönü Cami altında hizmet veren Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi binasında alınıyor. 7 Ekim 2016 Cuma günü sona erecek kayıtların ardından eğitimler başlayacak. Kursiyerlere haftada 2 gün Atalar Bilgi Evi ve Kurs Merkezi’nde saat 09:00 ila 16:00 arasında ücretsiz eğitim verilecek.

Bir önceki yazımız olan Jeotermalle Denizli kazanacak başlıklı makalemizde denizli BB. Başkanı Osman Zolan, denizli mi kazanacak ve Jeotermal Enerji ihalesi yapıldı hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber