ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Tarih : 01.12.2016

Her yıl 3 Aralık’ta çeşitli etkinliklerin düzenlendiği Dünya Engelliler Günü ile ilgili olarak Pamukkale Belediyesi özel program düzenledi. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin,  bugün saat 14.00’te Hasan Güngör Spor Salonu’nda yapılacak olan etkinliklere tüm Denizli halkını davet etti.

pamukkale-engelli

Engellilere yönelik projeler ile dikkat çeken Pamukkale Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü için özel etkinlik düzenledi. 2 gün olarak planlanan etkinlikler 2 Aralık Cuma günü Hasan Güngör Spor Salonu’nda saat 14.00’te başlayacak. Pamukkale Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol takımının gösteri maçının yapılacağı programda goalball gösteri maçı ile birlikte sürpriz etkinlikler gerçekleşecek.  3 Aralık Cumartesi günü ise Pamukkale Belediyesi’nin Dünya Engelliler Günü etkinlikleri Forum Çamlık AVM’de yapılacak. Saat 13.00 ile 17.00 saatleri arasında Grup S.M.S konseri ile başlayacak olan program, engelli derneklerinin katılacağı fuarla devam edecek.  

“ENGELLİLERE POZİTİF AYRIMCILIK YAPIYORUZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, engelli vatandaşlarla ilgili olarak pozitif ayrımcılık yaptıklarını söyledi. “Engellileri önemsiyoruz” diyen Gürlesin, “Biz kurulduğumuz ilk günden bu yana engelli vatandaşlarımızın her zaman yanında olduk. Onları ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Çünkü bizler hepimizin birer engelli adayı olduğunu bilerek davranıyoruz. Engelliler için tekerlekli sandalye dağıtımı başta olmak üzere bir çok destek sağlıyoruz. Meclisimizde engelli üyemiz var. Ayrıca bedensel engellilerin yer adlığı basketbol takımını kurduk. Bu yeni kurulan belediyeler arasında bir ilkti. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da bu takımımız bölgesel ligde mücadelesine devam ediyor. Biz engelli vatandaşlarımız için pozitif ayrımcılık yapmaya devam edeceğiz” dedi. Başkan Gürlesin, düzenlenen etkinlikler ile ilgili olarak, “Geçen yıl yine 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile ilgili etkinliklerimiz olmuştu. Bu yıl da Hasan Güngör Spor Salonu’nda ve Forum Çamlık’ta 2 gün süreyle programlarımız var. Tüm halkımızı bu etkinliklerimize davet ediyorum” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan PROJELER ÖRNEK OLACAK başlıklı makalemizde belediye başkanı hüseyin gürlesin, örnek projeler ile türkiyeye örnek olacakmış ve Pamukkale Belediyesi hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber