FABER BODRUM’DA

Tarih : 02.02.2015

Faber Mermer’i de bünyesine katarak, taş sektörüne hızlı bir giriş yapan, parakente sektörüne de giren Yasin Cinkaya, Bodrum’da Showroom açtı. Özel tasarımların markalaşacağı sektörde, taşı hayatın her alanına sokmaya çalışıyor.    

BODRUM 122

Yaklaşık üç yıldır sektörde yeni atılımları hayata geçirmek için çabalayan ve hazırlıklarını tamamlayan Yasin Cinkaya, Babasının fabrikası Faber’i bünyesine kattıktan sonra, taşı hayatın her alanına taşımak için başlattığı girişimin ilklerinden olan Showroom’u turistik beldemiz Bodrum’da açarak, özel tasarımların markalaşmasına “merhaba” diyerek kolları sıvadı.
İlk Showromunu Muğla’nın Bodrum İlçesi Karia Port Alışveriş Merkezi’nde Faber Mermer markası ile açan Yasin Cinkaya, önümüzdeki günlerde Denizli, İstanbul, Ankara ve İzmir’de şubeler açmayı, daha sonra ise mağazalar zincirini bayilik sistemi ile tüm Türkiye’ye yaymayı planlıyor. Yapılan planlamaya göre, bundan sonraki ilk mağazasını Amerika’da açacak. İkinci yerli mağaza ise İstanbul’da.
Faber Mermer, Kurucusu İbrahim Cinkaya ve oğlu iş Adamı Yasin Cinkaya tarafından açılış kurdelesinin kesildiği doğal taş mağazası ile özel tasarımların ve taşın her şeklinin yer aldığı konseptleri dünyanın dört bir yanından gelen turistlere de tanıtacak.

Açılıştan sonra Faber mermer’in kurucusu İbrahim Cinkaya Oğlu Yasin Cinkaya’ya bir plaket verdi. Oğlu Yavuz Cinkaya için de plaket hazırlatan İbrahim Cinkaya, Yavuz Cinkaya , hava muhalefeti yüzünden uçağı kalkmayınca ona plaketini daha sonra vereceğini söyledi. Ve oğullarım ile gurur duyuyorum dedi.

BODRUM 190

‘HEDEFİMİZ MARKALAŞMAK’ 
Yasin Cinkaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Cinkaya taşın sert yüzüne, tasarım ve estetik kazandırarak yeni konseptler ile evlere girmek istediklerini belirtip, “Sadece mermer ve taş olarak değil artık FABER ismi, tasarımları, konseptleri ve taşın modası ile de marka olacak. Doğal Taş Mağazamızda birbirinden çeşitli tasarımlar ile artık doğal taş hayatımızın her alanında yer alacak. Amacımız Türk mermerini ve mermer işlemeciliğini tüm dünyaya en doğru şekilde tanıtmaktır” dedi.

BODRUM 197
180 FARKLI ÜRÜN
Bodrum Mağazası müdürü Cumhur Aktürk, ürün yelpazelerinin çok geniş olduğunu belirterek, Tv ünitelerinden lavaboya 180 farklı ürün konseptini beğeniye sunduklarını bunun yanı sıra özel tasarım isteyenlere de hizmet vereceklerini söyledi.

BODRUM 215

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Yasin Cinkaya Holding Finansman ve İnsan kaynakları Müdürü İlknur Keleş, çalışmalarımız devam ediyor. Mağaza açılımlarına hız verdik. Markalaşma yolunda bu mağazalar bizim için çok önemli. Hem firmanın hem de Denizli’nin tanıtımını bu mağazalar sayesinde hızlandıracağız dedi.

FABERR1 FABERR2 FABERR BODRUM 228 BODRUM 221 BODRUM 210 BODRUM 199 BODRUM 160 BODRUM 173 BODRUM 179

Bir önceki yazımız olan CANKURTARAN’DA YANGIN ÇIKTI başlıklı makalemizde cankurtaran, cankurtaran tekkeköy civarında yangın çıktı ve tekkeky hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber