Gençlere proje eğitimi

Tarih : 21.10.2016

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından hazırlanan Gençlik Projeleri Atölyesi kapsamında proje döngüsü yönetimi eğitimi alan 35 gence katılım belgesi verildi.

1111111

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen “Gençlik Projeleri Atölyesi” kapsamında proje döngüsü yönetimi eğitimine katılan 35 kursiyere katılım belgesi verildi. Balcı Konağında düzenlenen sertifika törenine Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Şeniz Yılmaz ve kursiyerler katıldı. Artık global bir dünyada yaşadıklarını ifade eden Kent Konseyi Başkanı Değirmenci, “Dünyadaki teknolojik, ekonomik ve siyasi gelişmeleri mutlaka takip etmemiz gerekiyor. Çünkü en iyisi olmak zorundayız. Sadece kendi mesleğinizde en iyi olmak yetmiyor. Sivil toplum örgütlerinde de görev alarak diğer arkadaşlarımızdan birkaç adım daha önde olmalıyız. Bu sayede hem sosyal bir çevre edinerek farklı kültürleri tanıyorsunuz hem de kendinizi geliştirme fırsatı elde ediyorsunuz” dedi.

“Denizli şanslı bir il”

Gençlere mutlaka bir hobi edinmeleri konusunda tavsiyede bulunan Değirmenci, “Hatta birkaç hobiniz olsun. Spor, kültür ve sanat anlamında kendinizi ne kadar geliştirirseniz hayata o kadar avantajlı başlarsınız. Denizli bu açıdan şanslı bir il. Gerek Büyükşehir Belediyemizin gerekse diğer kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinin kültür ve spor anlamında birçok hizmeti var” dedi. Konuşmanın ardından gençlerle bir süre sohbet eden Değirmenci, eğitimde başarılı olan kursiyerlere sertifikalarını verdi. Proje döngüsü yönetimi eğitimine katılan 35 kursiyere başta AB projeleri olmak üzere mantıksal çerçeve yaklaşımı temeline dayanan, proje ve programların hazırlanması, uygulanması ve değerlendirilmesi konusunda eğitim verildiği belirtildi.

 

Bir önceki yazımız olan BASMACI: “ÇİFTÇİNİN GÜNAHI NE?” başlıklı makalemizde CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı Elma ve Nar’da çiftçinin yaşadığı sıkıntıları meclis gündemine taşıyarak soru önergesi verdi. hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber