GÜRLESİN MUHTARLARLA BULUŞTU

Tarih : 29.09.2016

BAŞKAN GÜRLESİN MUHTARLARLA BULUŞTU

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 68 mahalle muhtarıyla buluştuğu istişare toplantısında ilçede yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi, hayata geçen ve hazırlıkları devam eden dev projeleri paylaştı. Muhtarların mahalleleriyle ilgili taleplerini alan Başkan Gürlesin, ilçede mahalle mahalle yatırım atağının sürdüğünü söyledi.

 

gurlesin

Pamukkale Kaymakamı Şükrü Görücü başkanlığında Denizli Polis Evinde muhtarlarla istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Başkan Yardımcıları Adnan Kaya, Abdullah Sevinçli, Türkay Gözlükaya, İlçe Daire Müdürleri, ilçede yer alan 68 mahallenin muhtarı katıldı. Başkan Gürlesin ve Kaymakam Görücü, toplantı salonunda muhtarların istek, talep ve yatırım odaklı fikirlerini dinledi. 2,5 saate yakın süren toplantıda birçok konu üzerinde istişareler yapılarak çözüm odaklı görüşmeler yapıldı.

gurlesin-2

 

YATIRIM ATAĞIMIZ SÜRÜYOR

İlçede muhtarlarla uyum içerisinde el ele çalıştıklarını aktaran Başkan Gürlesin, Pamukkale halkına in iyi hizmeti götürme yarışında olduklarını söyledi. Mahalle mahalle ilçede her noktada yatırımların devam ettiğini aktaran Başkan Gürlesin, “Göreve geldiğimiz günden bugüne yaptığımız planlamalar doğrultusunda ilçemizin ihtiyaçlarını karşılayacak, vatandaşlara en iyi hizmeti sunacak yatırımlarımız aralıksız sürüyor. Üst yapıdan parklara, sosyal belediyecilikten ihtiyaç duyulan her alanda hizmet etmeye, yatırım yapmaya devam ediyoruz. Pamukkale İlçemizin, 68 mahallemizin ihtiyaçları noktasında, halkımızın mutluluğu, sağlığı ve huzurunu sağlamak anlamında bu yıl için açıkladığımız 16 dev vizyon projemizde önemli bir noktaya geldik. İhalesi tamamlanan Dokuzkavaklar Semt Hastane binasının inşasını Pamukkale Belediyesi olarak biz yapacağız. Sağlık kompleksinin temelini kısa zamanda atacağız. Bölgemize hitap edecek olan bu yatırımın tamamlanması ile sağlık ihtiyacı noktasında önemli bir hizmet ilçemizde başlamış olacak. Aktepe mahallemizde Yeni Nesil Kapalı Pazaryeri yatırımı için yine önümüzdeki günlerde temelini atacağız. Bu yapılarımız sadece kapalı Pazar yeri değil, düğün, nişan, mevlit ve benzeri organizasyonlar için bir düğün salonu, kreş, geleceğimiz çocuklarımız için etüt merkezi, taziye salonu ve belediye ve kamu kurumlarımızın hizmet vereceği birimlerinde içinde olacağı dev bir kompleks olacak. Termal sağlık turizmine katkı koymak, gelen turistlerin konaklama süresini uzatmak amacıyla Karahayıt’ta 510 dönümlük Kent Ormanı Projemiz hayat buluyor. Sağlık turizminde doğa ile içe içe bir yapı olmazsa olmaz. Bunun için bu projemizi önemsiyoruz. Yine Karahayıt’ı bisiklet yolları ile örüyoruz. Üst yapı, kent ormanı ve bisiklet yolları ile sağlık turizminin gelişimi için önemli olan parçaları birleştiriyoruz. Pamukkale Belediyesi olarak belediyecilik anlamında çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Muhtarlarımızla da belirli aralıklarla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Bu toplantılarla da var olan eksikliklerin giderilmesi, istek ve taleplerin bir kez daha üzerinden geçilmesi ve görüş alışverişleri anlamında önemli bir koordinasyonu sağlamış oluyoruz. Amacımız halkımıza en iyi hizmeti ulaştırmak” dedi.

gurlesin-3

 

Bir önceki yazımız olan ENERJİ POLİTİKASI NEDEN DEĞİŞİYOR?” başlıklı makalemizde chp denizli milletvekili kazım arslan ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'’a yeni kadrolaşma iddialarını ve projelerde gelinen süreci 20 yeni soruyla sormayı sürdürdü. hakkında bilgiler verilmektedir.


Gelen Aramalar:
  • denizli haber türkay gözlükaya

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber