GÜRLESİN’DEN KIZILAY’A DESTEK

Tarih : 02.11.2016

Her yıl olduğu gibi, Pamukkale Belediyesi “Kızılay Haftası”nda kan bağışı kampanyası düzenledi. Kan bağışında bulunan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Kurulduğumuzdan bugüne kadar her yıl kan bağışı kampanyası düzenledik. Bu kampanyada 100’den fazla bağış toplamayı amaçlıyoruz” dedi.

pamukkale-belediyesi-kan-bagisi

Ülke genelinde 27 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanan “Kızılay Haftası” çerçevesinde Pamukkale Belediyesi kan bağışı kampanyası düzenledi. Pamukkale Belediyesi’nin Ana Hizmet Yerleşkesi’nde açılan Kızılay Kan Bağışı çadırında düzenlenen “Kan Verelim Can Kurtaralım” Pamukkale Belediyesi Kızılay El Ele Kan Bağışı Kampanyası’nda Pamukkale Belediyesi’nin başkanı Hüseyin Gürlesin başta olmak üzere, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve personel kan bağışında bulundu.

PAMUKKALE BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜRLER

Kızılay Şube Başkanı Erdal Otçu, burada yaptığı açıklamada Pamukkale Belediyesi ile kurulduğundan bu yana kan bağışı konusunda ortak çalıştıklarını ifade ederek, “Kızılay Haftası etkinlikleri çerçevesinde kan bağışı kampanyaları düzenliyoruz. Pamukkale Belediyesi üçüncü kez böyle bir kampanya düzenledi. Burada başkan, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve belediye çalışanları kan bağışında bulundu. Bu örnek davranışları nedeniyle başta Başkan Gürlesin olmak üzere tüm Pamukkale Belediyesi ailesine teşekkür ederim” dedi.

pamukkale-belediyesi-kan-bagisi1

“GELENEKSEL HALE GELDİ”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kan bağışı konusuna büyük önem verdiklerini belirterek, “Kurulduğumuzdan bu yana geçen 2.5 yılda üçüncü kez kan bağışı kampanyası düzenliyoruz. İlkinde 43, ikincisinde de 89 ünite kan bağışı olmuştu. Bu kez 100’ü aşmayı amaçlıyoruz. Sağlıklıyken kan vermek gerekiyor. Biz bu konuda farkındalık oluşturmak için kampanyalar düzenliyoruz. Kızılay’a her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Ben bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kızılay kan bağışı için kamu kurumlarına çadır kurarak önemli bir görevi yerine getiriyor. Kan bağışı için tüm vatandaşlarımıza çağrıda bulunmak istiyorum” diye konuştu. 

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank’tan Faiz indirimi başlıklı makalemizde finansbank ve konut kredilerinde faiz indirimi yapılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber