“HALKIMIZA HİZMETE TALİBİZ”

Tarih : 02.04.2015

Ak Parti Milletvekili Aday adayı Peral Uluköy, aday listelerinin açıklanmasına az bir zaman kala çalışmalarını sürdürüyor. Ak Parti Kadın Kolları başkanlığını yapan, partinin hemen hemen bütün kademelerinde görev alan Uluköy, şimdi de milletvekili olarak ilimize hizmet etmeyi istiyor.

Peral Uluköy (7)

Geçtiğimiz günlerde gazetemizi ziyaret eden ve düşüncelerini belirten Peral Uluköy, Denizli’nin Ak Parti iktidarı ile hemen hemen 30 yıllık sorunlarına neşter vurulduğunu, çözümler üretilerek Denizli’nin geleceğe hazırlandığını belirtti.

KADIN KOLLARI DESTEK VERDİ

Peral Uluköy, Çevresinin ve özellikle partisinin kadın kollarının kendisine büyük destek verdiğini belirttiği açıklamasında, “Ben 4 yıl gibi uzun süre partimizin kadın kolları başkanlık, başkan yardımcılığı görevlerini yaptım. Bu zaman zarfında 2011 seçimleri, Cumhurbaşkanlığı seçimleri, yerel seçimleri atlattık. Partili arkadaşlarımla gece gündüz demeden çalıştık. Arkadaşlarım ve özellikle çevrem milletvekili aday adayı olmam konusunda ısrar etti. Bende aday adayı oldum. Partimizin ilimize yaptığı hizmetlerin bir parçası olmak, yasama süreci içersinde ülkeme hizmet etmek, halkımızın yararına olacak olan düşündüğümüz projeleri hayatiyete geçirmek istiyorum” dedi.

Peral Uluköyy

BAŞKANLIK SİSTEMİ GELMELİ

Ak Parti milletvekili aday adayı Peral Uluköy, parlamenter sistemin zaman zaman sıkışıklık yaşattığı, tıkandığını belirterek, “Cumhurbaşkanımızın Başkanlık sistemi konusundaki görüş ve isteklerine katılıyorum. Çünkü parlamenter sistem risk teşkil ediyor. Bugüne kadar koalisyon hükümetleri kurulduğunda, zaman zaman zıt iki partinin kurduğu koalisyon hükümetlerinde küçük bir anlaşmazlık olduğunda bile parlamenter sistem kilitleniyor. Zararı yine halkımız çekiyor. Ama başkanlık sisteminde böyle değil. Başkanlık sisteminde istikrar var. Eğer başkanlık sistemi zararlı ve Türkiye için fayda getirmeyecek bir sistem olsaydı, Türkeş, Erbakan gibi büyük siyasetçiler bunu zamanında dile getirmezlerdi. Bence gelmeli” dedi.

PROJELERİMİZ VAR

Ak Parti milletvekili aday adayı Peral Uluköy,  partisinde görev yaptığı süre boyunca sürekli olarak Denizli halkı ile iç içe olduğunu, Toplu taşıma araçlarını kullandığını belirterek, “Arkadaşlarımın yüreklendirmesi ve çevremin baskısı ile çıktığım bu yolda Allah beni utandırmasın. Benim de, diğer aday adayı arkadaşlarım gibi projelerim var. Seçim atmosferine henüz girmediğim için açıklamak istemediğim projelerim içersinde Engelli çocuklar için, Çiftçilere yönelik, Çevresel proje, Turizme yönelik, Üretim yapan kadınlarımıza yönelik proje çalışmalarımız var. Halkın içindeyim. 12 yıldır halkımız bize destek veriyor. Bunda da destek versinler istikrar sürsün. Türkiye’nin istikrarı; büyüme grafiği için destek versinler.” Şeklinde konuştu.

KULVAR GAZETESİAK PARTİ ÖNCEKİ DÖNEM KADIN KOLLARI BAŞKANI,25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI PERAL ULUKÖY RÖPORTAJI . BÖLÜM 1

Posted by Kulvar Gazetesi on 21 Mart 2015 Cumartesi

KULVAR GAZETESİPeral Uluköy Röportajı-2AK PARTİ 25. DÖNEM DENİZLİ MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI.

Posted by Kulvar Gazetesi on 21 Mart 2015 Cumartesi

Bir önceki yazımız olan DOĞAN GÖRÜNÜMLÜ ŞAHİN başlıklı makalemizde akp il başkanı şahin tin, mhp il başkanı yasin öztürk ve yasin öztürk hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber