İlçioğlu’dan Gürlesin’e Anlamlı Hediye

Tarih : 26.08.2016

PTT’DEN BAŞKAN GÜRLESİN’E ANLAMLI HEDİYE

PTT Yönetim Kurulu Üyesi Saim İlçioğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i ziyaret ederek kendisi için hazırlatılmış kişisel pul koleksiyonu hediye etti. Anlamlı ziyaretten ve hediyeden dolayı teşekkürlerini sunan Başkan Gürlesin, Pamukkale İlçesi ile ilgili de kişisel pul çalışması yapacaklarını ve ilçe halkıyla paylaşacaklarını söyledi.

gürlesin

PTT Genel Müdürlüğünün, mektup ve pullara ilgiyi artırmak, Türk pulculuğuna yeni bir boyut getirmek, PTT’ye gelir sağlamak, filateliyi sevdirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla başlattığı kişisel pul uygulaması devam ediyor.

Bu kapsamda PTT Yönetim Kurulu Üyesi Saim İlçioğlu’da PTT Denizli Başmüdürü Zekai Özkan ile birlikte Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i ziyaret etti.

Ziyarette PTT Yönetim Kurulu Üyesi İlçioğlu, Başkan Gürlesin’e kendisi için hazırlatılan özel kişisel pul koleksiyonu hediye ederek, “Sayın Gürlesin’e PTT’nin kendisi için hazırladığı kişisel pulları taktim etmekten memnuniyet duyuyorum. PTT’mizin tanıtımı başta olmak üzere birçok amaçla uygulamaya konulan Kişisel Pul uygulamasına ilginin olması da memnuniyet verici. Başkanımızın PTT’ye ve kişisel pul uygulamasına verdiği, vereceği desteklerden dolayı da şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

Anlamlı ziyaretten ve hediyeden dolayı teşekkürlerini ileten Başkan Gürlesin ise, “Ziyaret ve şahsımıza yapılmış kişisel pul koleksiyonu bizim için çok anlamlı. PTT, ülkemizin büyük ve önemli bir kuruluşudur. Yüzlerce hizmeti vatandaşlarımıza en iyi şekilde sunan PTT’miz bizler için önemli bir kurum. Kişisel pul uygulaması noktasında da Pamukkale İlçemize yönelik bastıracağımız pulları vatandaşlarımızla buluşturacağız. Bu çalışmayla bizde hem PTT’mizle birlikte çalışmanın onurunu yaşayacağız hem de ilçemizin tanıtımına katkı koyacağız. Bu güzel ziyaretten dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Büyükşehir’den Süper Proje başlıklı makalemizde “Denizli Büyükşehir Belediyesi Gücünü Güneşten Alıyor”, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman ZOLAN ve Büyükşehir’den ücretsiz internet ve cep telefonu şarj istasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber