Kahramanlara Minnet Ziyareti

Tarih : 21.07.2016

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 15 Temmuz akşamı sokaklara inerek demokrasiye sahip çıkarken ihanet şebekesinin kurşunlarına hedef olarak yaralanan vatandaşları Ankara Numune Hastanesinde ziyaret etti, geçmiş olsun ve minnet dilekleri iletti.

 tin

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Demokrasiyi korumak adına canlarını ortaya koyan kahraman vatandaşları unutmadı. Denizli’deki yoğun gündemini tamamlayarak Ankara’ya dönen Milletvekili Şahin Tin, Ankara Numune Hastanesinde yatan yaralıları ziyaret etti. Her birine ayrı ayrı teşekkür eden ve geçmiş olsun dileklerini ileten Şahin Tin, o tarihi akşamda yaşanan çarpıcı olayları da bizzat kahramanlarından dinleme fırsatı buldu. Bir yaralı vatandaşın “Elimde Türk bayrağımız vardı. Hainlerden Albay rütbesi taşıyan bir darbeci Genel Kurmay Başkanlığının önünde bayrağı tuttuğum kolumdan vurdu beni. Elimden düşen bayrağı sağlam olan sol elime alarak direnişimi sürdürdüm. Odamdaki bayrağımın üzerindeki kan da benim kanım. Milyonlarca şehidimizin kanıyla sulanmış al bayrağımıza dahi tahammül edemeyen bu kansızları halkımızın çok iyi tanımasını istiyorum. Her Türk vatandaşı 15 Temmuz’daki ihanet girişimini unutmasın ve bizden sonraki nesillere iyi anlatarak memlekete sahip çıksınlar” dedi.

 tin 2

Milletvekili Şahin Tin, bu çarpıcı hikâye karşısında duygulandığını belirterek “Bugün özgürce siyaset yapabiliyorsak, bu topraklarda özgürce dolaşabiliyorsak bunun o akşam tankların karşısına dikilebilen yürekli vatandaşlarımız sayesinde olduğunu bir kez daha teyit ettim. Bir siyasetçi olarak bu asil millete karşı ne kadar ağır bir sorumluluk taşıdığımı biliyorum. Hainler de bilsinler ki bizde bu topraklarda demokrasinin ilelebet var olması için canımızı ortaya koyacak siyaset yapmaya ve memleketimizi savunmaya devam edeceğiz. Halkımıza layık olmaya gayret göstereceğiz” dedi.

Şahin Tin, darbe gecesi Gölbaşı Özel Harekat Başkanlığına düzenlenen saldırıda şehit düşen 2. Sınıf Emniyet Müdürü Meriç Alemdar’ın Gölbaşındaki evinde ailesini ziyaret ederek başsağlığı dileğinde bulundu.

Milletvekili Tin ayrıca darbe gecesi saldırının hedefi olan Gölbaşı Özel Harekat Başkanlığında incelemelerde bulundu ve Şehit düşen 2. Sınıf Emniyet Müdürü Zafer Koyuncu’nun son yolculuğuna uğurlandığı törene katıldı.

Bir önceki yazımız olan ÖZTÜRK VE BİLİR’DEN ASKF’YE ZİYARET başlıklı makalemizde Üst Klasman Hakemi Ümit Öztürk ile Üst Klasman Yardımcı hakemi olan Osman Gökhan Bilir Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen’i ziyaret etti. hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber