Milletimiz İstiklal Zaferi Kazandı

Tarih : 25.07.2016

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, çınar meydanında demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara seslendi. Şahin Tin, “15 Temmuz gecesi ülkemizin geleceğini kurtaran milletimiz, hâkimiyetin bu topraklarda sadece ve sadece millete ait olduğunu ispat etmiştir.”

TİN

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, çınar meydanında 15 Temmuz tarihinden buyana demokrasi, iradesi ve vatanı için nöbet tutan vatandaşlara hitap etti. Şahin Tin; “Türkiye genelinde olduğu gibi Denizli’de de halkımız darbeye karşı sessiz kalmayıp iradesini ortaya koymuş ve tankları durdurmuştur” dedi.

 

Milletvekili Şahin Tin, yaptığı konuşmasında vatandaşlara söyle seslendi: “Kahraman Denizliler, 15 Temmuz tarihinde üç beş darbe sever vatan hainin karşısında yiğit duruşunu gösterdi. Darbecilere karşı Türk milleti nasıl bir vatan aşkı ve sevdası taşıdığını ortaya koydu. Denizli halkı tankların kışladan çıkmaması için her türlü cesaretini ortaya koymuştur. Darbeye karşı mücadele vererek geleceğini kurtarmıştır. Millet, Devletini ve Başkomutanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmadı. Bu aziz millet, bayrağına, toprağına iradesine ve vatanına canı pahasına sahip çıktı. Ülkemizin geleceğini karanlığa gömmek isteyen FETÖ Liderine de teröristlere de vatan hainlerine de dik duruşunu gösterdi. Vatanına sevdalı milletimizi hiçbir güç ne bölebilir ne de parçalayabilir. Bu aziz millet haçlı zihniyetine ve ikiyüzlü hainlere gerekli dersi meydanlarda verdi. Milletimizle gurur duyuyoruz. Çardak ilçemizde olduğu gibi Denizli’de ve Türkiye’de milletimiz yeni bir istiklal zaferi kazandı. Darbeci zihniyetin cezalandırılması konusunda da gerekeni yapacağız. Şayet milletimizin talebi idam olursa idam konusunda ne gerekiyorsa üzerimize düşeni yapmaktan asla geri adım atmayacağız. Milletimizin talebini yerine getirmek bizim görevimiz. Türkiye Büyük Millet Meclisi Gazi bir meclistir. Gazi Meclisimiz bombalanırken Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’de oradaydı. Meclis Başkanımız, Bakanımız ve Milletvekillerimiz bu hainlere karşı meclise ve milletin kürsüsüne sahip çıktılar. Bu can bu bedende olduğu müddetçe hiç bir zaman bu vatanı terör örgütlerine, şeytan kılıklı hainlere asla vermeyeceğiz ve bayrağımızı yere düşürmeyeceğiz. Asker kılığına giren hainlere karşı mücadele ederken hayatını kaybeden şehit olan polisimize, askerlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.”

 

Bir önceki yazımız olan SULAR KESİLECEK başlıklı makalemizde 27 Temmuz 2016 Çarşamba günü Çamlaraltı ve Mehmetçik Mahallelerinde su kesintisi yapılacak. ve Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber