Misliyle Karşılık Bulacak!

Tarih : 11.12.2016

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, İstanbul’da dün gece yaşanan terör saldırıyla ilgili; “İstiklalimize ve istikbalimize yönelik her türlü kahpece yapılan terör saldırıları devletimiz tarafından misliyle karşılık bulacak. Türkiye diz çökmeyecek” dedi.

sahin-tin

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, İstanbul’daki terör saldırısıyla ilgili yazılı açıklama yaptı. Milletvekili Şahin Tin, yaptığı yazılı açıklamasında Türkiye’yi alçak terör eylemleriyle kimsenin korkutamayacağını ve yolundan alıkoyamayacağını söyledi. Şahin Tin; “Terör İstanbul Beşiktaş’ta karanlık ve kalleş yüzünü bir kez daha gösterdi. Kahpece bomba patlatan insanlık düşmanı katiller masum kardeşlerimizi şehit etti. Tek hedefleri birliğimizi, kardeşliğimizi bozmak, vatanımıza kastedip ülkemizi yok etmek olan uluslararası güçlerin başını çektiği haçlı sürüsü ve onun maşaları bu emellerine asla ulaşamayacak ve başaramayacaklar. İster PKK’yla, ister DEAŞ’le, isterse FETÖ’yle ya da hangi isim adı altında olursa olsun, istedikleri katillerle işbirliği yapıp gelsinler, bizi korkutamayacaklar, yıldıramayacaklar, korkmayacağız. İstiklalimize ve istikbalimize yönelik her türlü kahpece yapılan eylemlere devletimiz misliyle cevap verecektir.

Bizi Yıldıramayacaklar!

Türkiye’yi kutlu mücadelesinden, hak davasından kimsenin döndüremeyeceğini söyleyen Milletvekili Şahin Tin; “İnsanlıktan nasipsizlerin kahpece saldırıları bu ülkenin kahraman evlatlarını yıldıramayacaktır. Ne ezanımızı susturabilecekler, ne devletimizi yıkabilecekler, ne bayrağımızı indirebilecekler, nede vatanımızı bölebilecekler. İstediğiniz kadar haince maşalarınızla alçakça saldırın, merak etmeyin bu aziz millet yarım bıraktığı işi bitirmeden bırakmaz. Birlik ve beraberliğimize, omuz omuza dik durmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Sadece bu kirli tezgâhları kuran eller değil ihanet taşeronluğu yapan sözde aydın, siyasetçi, sanatçı ve gazeteci geçinen, alçaklarda bunun bedelini çok ağır ödeyecekler. Mevlid kandilinin arefesinde yaşadığımız bu elim hadisede şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifa diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Mevlid kandilimiz mübarek olsun” dedi.

Bir önceki yazımız olan “ACIMIZ BÜYÜK” başlıklı makalemizde Büyükşehir belediyesi mhp grup başkan vekili Garip, istanbulda terör olayı kınadı ve mhp merkezefendi belediye meclis üyesi yusuf garip hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber