Mumlu Meyhane’de Solistler Geçidi

Tarih : 23.09.2013

İzmir’in en gözde mekanlarından Mumlu Meyhane, geçtiğimiz günlerde Solistleri Koray Hepenson’u dinlemeye gelen sanatçı arkadaşları da sahne alınca adeta Solistler Geçidine döndü.

img_35901-1024x682

İzmir’in en seçkin mekanlarından olan Mumlu Meyhane eğlenmeye gelenleri sürprizlerle birlikte ağırlamaya devam ediyor. Açıldığı günden bu yana müşteri yağmuruna uğruyor. Müşterilerine eğlencenin yanı sıra nezih bir ortam , hızlı ve temiz servis ve kaliteli, lezzetli yemekleri ile birlikte komple bir rahatlık ortamı veren Mumlu Meyhane, solistleri Koray’ın her geçen gün yükselen performansı ile İzmir’de zirvede yer almanın mutluluğunu yaşıyorlar. Mumlu Meyhane , Halkla ilişkiler Müdürü Tuğba Topel İzmir halkının teveccühlerine layık olmaya çalıştıklarını, gelen konuklarımızın rahat etmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Bazı zamanlar yoğun talepleri karşılamakta zorlu çektiklerini, ellerinden geldikleri kadar daha geniş kitlelere hizmet vermek istediklerini belirtti. Gelen konukların zorluk çekmemesi için mutlaka rezervasyon yaptırmalarını isteyen Topel, doluluk oranımız yüksek olduğu için bazı zamanlar Rezervasyonsuz gelenlere yerimiz yok demek zorunda kalıyoruz, bu da bizi üzüyor. değerli konuklarımız rezervasyon yaptırırlarsa biz de onlara hizmet etmekten gurur duyarız dedi.

Koray, program yaptığı her zaman konuklarına muhteşem saatler yaşatırken herkes halinden memnun gözüküyordu. Koray Hepenson ve Betül Tezgin’in programı esnasında gelen sanatçı arkadaşları da Koray’ın ve konukların isteklerini kırmayarak sahne alınca Mumlu Meyhane’de adeta solistler geçidi yaşandı.

İzmir’in sevilen seslerinden Emre Kartal ve Ünlü müzisyen Ufuk Yıldırım birer birer sahne aldılar. Sanatçılar sevilen şarkıları seslendirirken , konuklardan gelen şarkı isteklerini de yerine getirmeye çalıştılar. Bu arada orada bulunan konuklarda doyumsuz bir gece ve müzik şöleni yaşamış oldular.

Koray, sanatçı arkadaşlarına sahne aldıkları için şükranlarını sundu. Ünlü sanatçı bu arada gelen konukların giydiği kıyafetleri çok beğendiklerini belirtmesi üzerine kıyafetlerini seçmesinde yardımlarını esirgemeyen kıyafet sponsoru EVER HE sahibi Moris Basmacı’ya da katkılarından dolayı teşekkür etmeyi unutmadı. Koray gece boyunca kendisine gelen resim çektirme isteklerini de geri çevirmedi.

img_3576-682x1024

Picture 1 of 22

Bir önceki yazımız olan Şahan, Pekdemir'leri Ziyaret Etti başlıklı makalemizde Abidin Pekdemir, AK Parti ve ASKON hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , , ,
Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber