ÖZTÜRK VE BİLİR’DEN ASKF’YE ZİYARET

Tarih : 21.07.2016

Denizli’yi 2016-2017 futbol sezonunda Süper Lig’de temsil edecek olan 2 futbol hakeminden Denizli ASKF’ye ziyaret. Üst Klasman Hakemi Ümit Öztürk ile Üst Klasman Yardımcı hakemi olan Osman Gökhan Bilir Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen’i ziyaret etti.  Ceşen, genç hakemlerin Denizli’yi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade ederek, “Sizlerle gurur duyuyoruz. Yeni sezonda sizlere başarılar diliyorum” dedi.

askf

Türkiye Futbol federasyonu geçtiğimiz günlerde 2016-2017 futbol sezonunda görev alacak olan hakemlerin klasmanlarını açıklamıştı. Denizli bölgesi hakemi olan Ümit Öztürk TFF’nin 22 kişilik Süper Lig hakemleri içinde kendine yer bulmuştu. TFF’nin açıkladığı Süper Lig yardımcı hakem listesinde Denizli bölgesi hakemi Osman Gökhan Bilir yer almıştı. Bu iki isim Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen’i makamında ziyaret etti. Yönetim kurulu üyesi Oktay Çıtak’ın da hazır bulunduğu ziyarette Öztürk ve Bilir, kendilerine verdikleri destek için camiaya teşekkür etti. Hakemlik konusunda her geçen gün yükseliş içinde olan Öztürk, 1.5 aydır Malta’da dil eğitimi gördükten sonra Osman Gökhan Bilir ile birlikte camiaya teşekkür ziyaretlerine başladı.

“GURUR DUYUYORUM”

Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Ümit Öztürk ve Osman Gökhan Bilir’in Denizli’nin adını en iyi şekilde duyuracaklarını inandığını ifade ederek, “Gerek Ümit Öztürk gerek se Osman Gökhan Bilir’in Süper Lig’de yer alacak olması bizim için çok önemli. Denizli’nin adı hakem camiasında en üst noktalarda olunca spor ailesi olarak bizler de çok mutlu oluyoruz. Ben yeni sezonda hem Öztürk hem de Bilir kardeşim ile birlikte diğer klasmanlarda yer alan hakem arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Ülke genelinde ne kadar çok Denizli’nin adın bu tür yüksek yerlerde duyularsa o kadar iyi. Çünkü Denizli bir spor kenti olarak üst yönetimlerde yer alan isim sayısını artırmalı. Bu vesile ile yeni sezonun camiamıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan BAŞKAN ÖZBAŞ “DARBEYE KARŞI TEK YUMRUK OLDUK” başlıklı makalemizde Belediye Meclis Üyeleri Hakan Gültekin, Büyükşehir Meclis Üyesi Mustafa Horzum ve Engin Gültekin ve Mustafa Güdücü hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber