Pamukkale Belediyesi Temel Atıyor

Tarih : 10.11.2016

PAMUKKALE BELEDİYESİ DEV PROJENİN TEMELİNİ ATIYOR

Pamukkale Belediyesi’nin en önemli projelerinden biri olan Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi’nde temel atılıyor. 18 milyon liraya mal olacak olan kompleksin temeli Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de katılımı ile Cumartesi günü saat 15.00’de atılacak. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Tüm halkımızı bu önemli törene davet ediyoruz” dedi.

pamukkale

Pamukkale Belediyesi’nin 16 vizyon projesinden biri olan Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi’nde çalışmalar kısa bir süre önce başlamıştı. Pamukkale Belediyesi, Sağlık Bakanlığı ve Denizli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte hayata geçireceği projenin temel atma töreni yapılacak. 12 Kasım Cumartesi günü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de katılacağı tören saat 15.00’de başlayacak. Tören Dokuzkavaklar Mahallesi’ndeki Zeybek Camii’nin yanında gerçekleştirilecek.

“TÜM HALKIMIZI BEKLİYORUZ”

Bölge halkının sağlık hizmetine daha hızlı ulaşması amacıyla yapılacak olan “Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi”nin arsasını Denizli Büyükşehir Belediyesi verirken, Pamukkale Belediyesi inşasını, Sağlık Bakanlığı da iç donanımını sağlayacak. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Denizli halkı için büyük öneme sahip olan projenin temel atma törenini tüm vatandaşları davet etti. “Bu komplekste günde 2 bin hasta bakılabilecek” diyen Gürlesin, “16 vizyon projemizden biri olan bu kompleksimizin temelini sayın Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’nin de katılacağı törenle atacağız. 7 katlı olarak planlanan ve toplam kapalı alanı 9 bin 775 metrekare olan binada; 20 poliklinik odası bulunacak. Aslında bu yatırım mini bir hastane. Günde 2 bin kişi hizmet alacak. Bina içinde 112 Acil Müdahale Birimi yer alacak. Burada acil olarak ilk müdahaleler yapılabilecek. Bu projemizin temel atma törenine tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Başkan Erdoğan, Belarus’ta  başlıklı makalemizde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan himayelerinde Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımıyla gerçekleştirilen Belarus resmi ziyaret heyeti içinde yer aldı. ve Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber