PAMUKKALE YAZ KURSLARI DEVAM

Tarih : 19.08.2016

PAMUKKALE’DE YAZ KURSLARI YOĞUN TEMPODA DEVAM EDİYOR

Pamukkale Belediyesi’nin ilçede 7’den 70’e tüm vatandaşlara yönelik 5 dalda açtığı yaz kursları yoğun tempoda devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, yaz kurslarıyla çocukların, gençlerin kişisel gelişimlerine ve sosyal becerilerini artırmaya katkı sunduklarını söyledi.

KURS
Sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçede birçok projeyi hayata geçiren Pamukkale Belediyesi’nin, yine bu kapsamda açtığı yaz kurslarına ilgi büyük oldu. İlçede başta çocuklar, gençlerin sosyal becerilerini artırmak, kişisel gelişimlerine katkı sunmak, vatandaşların yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmelerine olanak sağlamak amacıyla hizmet veren yaz kursları yoğun tempoda devam ediyor. Çocuklardan yetişkinlere tüm vatandaşlara hitap eden yaz kurslarında “Halk Oyunları Kursu, Şiir Edebiyat Kursu, Çocuk Şarkıları Korosu, Enstrüman Kullanım Kursu, Hızlı Okuma ve Anlama Kursu” yer alıyor.
Kursiyerler ise, yaz dönemini en iyi şekilde değerlendirmelerine olanak sunan Pamukkale Belediyesi’ne teşekkür ederken, memnuniyetlerini dile getirdi. Aldıkları eğitimlerle sosyal beceri anlamında önemli kazanımlar elde ettiklerini vurguladılar.

KURS 222

“ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA OLDU”
Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalıştıklarını belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, devam eden kurslarla yaz dönemine yönelik önemli bir çalışmayı gerçekleştirdiklerini söyledi. Eğitime her daim destek olduklarını belirten Başkan Gürlesin, “Bilinir belediyecilik hizmetlerimizin yanında çocuklarımıza, gençlerimize, vatandaşlarımıza yönelik olarak ta eğitsel, sportif, sosyal, kültürel, sanatsal birçok etkinlikler, yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Yaz dönemi içinde çocuklarımızın tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerine olanak tanıyan, vatandaşlarımızın da yine bu dönemi dolu dolu yaşamalarına imkan veren yaz kurslarımızı açtık. 7’den 70’e herkese uygun kurslarımız ile çocuklarımızın kişisel gelişimlerine ve sosyal becerilerinin artırılmasına katkı sunmuş oluyoruz. Ayrıca yeteneklerini keşfetmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Vatandaşlarımızda bu kurslarımızdan oldukça faydalanıyorlar. Kursiyerlerimizin bize yansıttıkları olumlu tabloda, yaz dönemine yönelik yaptığımız çalışmanın ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. Bu yıl 5 branş ta yaz kurslarımızı açmıştık. Gelen talepler doğrultusunda inşallah gelecek yıl daha fazla alanda kurslarımızla çocuklarımızı ve vatandaşlarımızı buluşturacağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan AKP HATA YAPMAYA DEVAM EDİYOR başlıklı makalemizde chp denizli milletvekili kazım arslan, devleti KHK ile yönetmeye kalktığını ve FETÖ ve PKK ile müzakere etmiş olanların devleti büyük bir krizin içine düşürdüklerini belirtti. hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber