Firma Bilgileri

İletişim ve Diğer Detaylar

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 03 Ağustos 2016

Pamukkale’de bir Memur açığa alındı

Ana Sayfa » Firmalar » Pamukkale’de bir Memur açığa alındı

Pamukkale Belediyesi tarafından OHAL kanunları çerçevesinde FETÖ örgütü ile irtibatı olduğu ileri sürülen bir memurun açığa alındığını açıkladı. Pamukkale belediyesinden açığa alınan memur sayısı 4’e çıktı.

başkan gürlesin

Pamukkale Belediyesinden konu hakkında yapılan açıklamada, “15.07.2016 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin birlik ve bütünlüğüne karşı meydana gelen Darbe Teşebbüsü nedeniyle 23.07.2016 tarihli ve 29779 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “667 Sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun Hükmünde Kararname ile  657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 137. Maddesine istinaden; FETÖ/PDY terör örgütüne irtibatı tespit edilen belediyemizde çalışan 1 memur daha açığa alınarak yasal işlem başlatılmıştır. Pamukkale Belediyesi içerisinde süreçte açığa alınan ve yasal işlem başlatılan memur sayısı 4’e yükselmiştir. FETÖ/PDY terör örgütü ile irtibatları olabilecek kişiler hakkında incelemeler, kurumlarla irtibatlı bir şekilde sürdürülmektedir.” denildi.

Bir önceki yazımız olan ARTTIRAN ALIYOR başlıklı makalemizde Adalet Mahallesi, baraboros mah ve Denizli hakkında bilgiler verilmektedir.

Firma Fotoğraf Galerisi

Sistemde firma tarafından eklenmiş seri ilan bulunamadı

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı

denizli web tasarım - denizli haber