Pamukkale’de Futbol Şölenine devam

Tarih : 16.11.2016

PAMUKKALE’DE 4. FUTBOL ŞÖLENİ’NDE 8 TAKIM DAHA TUR ATLADI

Pamukkale Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Pamukkale’de 4. Futbol Şöleni Sonbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası”nın ilk turunda heyecan devam ediyor. İlk gün maçlarında 8 takım 2. Tura çıkarken, ikinci gün yapılan 8 maçta 8 takım daha tur atlama başarısını gösterdi.

p-kale

Pamukkale Belediyesi’nin ilçe sınırları içinde yaptığı halı sahalarda oynanan “Pamukkale’de 4. Futbol Şöleni Sonbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası” maçlarında heyecan devam ediyor. Geçen Cuma günü yapılan maçlar sonunda Küçükderespor, Gözlerspor, Kaplanlarspor, Aziziye Osmanlıspor, Haytabey Avengers FC, Kervansaray FC, Bağbaşı Şirinler FC ve Develi FC takımları ikinci tura adlarını yazdırmıştı.
8 TAKIM DAHA BELLİ OLDU

İlk turun ikinci gün maçlarına Kale, Karahayır ve Kuşpınar sahaları ev sahipliği yaptı. Kuşpınar’da yapılan ve normal süresi 8-8 berabere biten maçta Cankurtaranspor Deliktaş Ezberbozanspor’u penaltılar sonunda 13-12 yenerek tur atlarken, Dost İstiklalgücü Güzelköy Telvehane FC’yi 17-1 yenerek adını 2. Tura yazdırdı. Karahayıt’ta oynanan maçlarda ise Kalespor, Pamukkalespor’u 7-6 yenerken, Goncalı Sancak Mehter Kurtluca Kartalspor’u 8-4 yendi. Çerkez Mahallesi Akköyspor ise Uzunpınarspor engelini 7-4’lük skorla geçip, ikinci tura çıktı. Kale’deki maçlarda ise Karakovaspor Zümrüt City’i 9-3, Yeniköyspor Zeytinköyspor’u 6-4 ve Goncalı Avşar Gençlikspor ise Yukarışamlıspor’u 6-2 yenerek tur atladı.

p-kale-2

ÇARŞAMBA GÜNÜ 5 MAÇ OYNANACAK

“Pamukkale’de 4. Futbol Şöleni Sonbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası”nda ilk turun son maçları Çarşamba günü oynanacak. Irlıganlı sahasında saat 20.00’de Karahayıtspor ile Pınarkent Bulls takımı mücadele ederken, 21.00’de Kurtlucaspor ile Pamukkale FC karşılaşacak. Mehmetcik’te ise saat 20.00 Hacıkaplanlar Kaplan City- Anafartalar Altın Ayaklarspor, 21.00’de Atalar Muhallebiyespor – Karşıyaka İdman Yurdu ve 22.00’de de Fatih Mahallesi Şahinspor – Dokuzkavaklar Reyhanispor maçları yapılacak.

Bir önceki yazımız olan DTB, Kekik sorununa el attı başlıklı makalemizde Denizli Ticaret Borsası Kekik Üreticilerinin Sorunlarına El Attı, Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili ve Denizli Ziraat Odası Başkanı Hamdi Gemici hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber