PAMUKKALE’DE ÜSTYAPI HAMLESİ

Tarih : 17.08.2016

PAMUKKALE’DE ÜSTYAPI HAMLESİ DEVAM EDİYOR

Pamukkale Belediyesi, modern Pamukkale yolunda üstyapı hamlesine durmaksızın devam ediyor. Bu yılın 7 aylık döneminde Pamukkale Belediyesi, 10 kilometre sıcak asfalt, 16 bin metre bordür ve 78 bin metrekare parke yol çalışmasını tamamladı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, üstyapı başta olmak üzere ilçede yatırım atağına aralıksız devam ettiklerini söyledi.

GÜRLESİN

Pamukkale Belediyesi, geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2016 yılında da üstyapı yatırımlarına büyük önem veriyor. Merkez mahallelerden en uç noktadaki mahallelere kadar her noktada üstyapı devrimi başlatan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ekibiyle çalışmaları planlıyor, yönlendiriyor, eksiksiz tamamlanması için her noktada incelemeler yapıyor. 2015 yılında 45 kilometre sıcak asfalt, 400 bin metrekare parke yol, 150 bin metre bordür olmak üzere büyük bir üstyapı hamlesi gerçekleştiren Pamukkale Belediyesi, bu yılda çalışmalara ara vermeksizin devam ediyor. Hedeflenen 30 kilometrelik sıcak asfalt çalışmasının 7 aylık dönemde 10 kilometresi tamamlanarak, halkın hizmetine sunuldu. Yine bu yıl 200 bin metrekareye ulaşacak parke yol çalışmasının ise 78 bin metrekaresi yine 7 aylık süreçte tamamlandı. Üstyapının geçtiği her noktada büyük bir değişim ve dönüşüm yaşanırken, mahalleler modern bir yapıya kavuşmaya ediyor. Pamukkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, planlanan çalışmaları eksiksiz sürdürüyor.

PKALE 22

“YATIRIM ATAĞIMIZ SÜRÜYOR”

İlçede 68 mahallenin tamamında üst yapıdan diğer ihtiyaçların tamamlanmasına kadar yatırım atağına devam ettiklerini belirten Başkan Gürlesin, “Halkımızın bize emanet ettiği görevi en iyi şekilde yapmak için durmaksızın çalışıyoruz. Hayallerimiz ne ise bir bir Pamukkale’de gerçeğe dönüşüyor. Her alanda yoğun bir tempo içindeyiz. Özellikle üstyapı anlamında ilçemizin hak ettiği ne varsa onu sağlamak adına planladığımız süreçte çalışmalarımızı yürütüyoruz. 2015 yılında ortaya koyduğumuz performansı 2016 yılında da devam ettiriyoruz. Ekiplerimiz durmaksızın ihtiyaçlar ve aciliyet noktasında bir bir çalışmaları tamamlıyor ve diğer planladığımız çalışmaları başlatıyor. Biz Pamukkale halkımıza üstyapıdan diğer hizmetlerimize kadar her alanda en iyisini vermek için çalışmaya devam edeceğiz. Yaptığımız yatırımların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan SÜMER-SEVİNDİK  ANAOKULU YÜKSELİYOR başlıklı makalemizde merkezefendi belediye başkanı muhammet subaşıoğlu ve Merkezefendi Belediyesi tarafından Sümer ve Sevindik Mahalleleri’ne hitap edecek yepyeni bir anaokulu yapılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber