POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

Tarih : 11.12.2016

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda şehit olan polisler ve sivil vatandaşlar için taziye mesajı yayımladı. Kınıklı Polis Karakolu’nda polisleri ziyaret ederek başsağlığı dileyen Başkan Gürlesin,  terörün her türlüsünü lanetlediğini belirterek Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünü, birlik ve beraberliğini bozmaya hiçbir şer odağının gücünün yetmeyeceğini söyledi.

polis-ziyaret

Türkiye Cumartesi akşamı İstanbul’da oynanan Beşiktaş- Bursaspor maçının hemen ardından yapılan bombalı saldırıyla sarsıldı. Menfur saldırıda 30’u polis 38 kişi şehit olurken 155 kişi de yaralanmıştı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, bu terör olayını lanetledi. Kınıklı Polis Karakolu’na giderek burada Polis Amiri Komiser Yardımcısı Abdurrahman Kurt ve mesai arkadaşlarıyla bir araya gelen Başkan Gürlesin, başsağlığı dileğinde bulundu.  İstanbul’da meydana gelen terör olayını kınadığını ifade eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin bir de mesaj yayımladı. Başkan Gürlesin mesajında, “Terör kanlı yüzünü bir kez daha İstanbul’da ortaya çıkardı. Hainler yine polislerimizi hedef aldı. Terörün her türlüsünü lanetliyorum, kınıyorum. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Polis Teşkilatı mensuplarımıza ve yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır diliyorum. Yaralı kahraman polislerimiz ve diğer yaralılara ise acil şifalar diliyorum. Vatanımızı bölmeye ve şanlı bayrağımızı indirmeye çalışan hainlere karşı, ülkemiz üzerinde oyunlar oynamaya kalkan şer odakları güçlere karşı kahraman Mehmetçiğimiz ve Emniyet güçlerimiz canları pahasına mücadele vermektedir. Bizlere düşen görev ise bu vatan için canını veren asker ve polisimizin emanetlerine sahip çıkıp teröre, şer odaklarına karşı tek yumruk, dimdik ayakta durmaktır. Kalleş terör örgütünün sonu gelinceye kadar mücadele edilerek, tüm şehitlerin hesabı sorulacaktır. Milletimizin başı sağ olsun”.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan “Kandiller insanlığa mesajdır” başlıklı makalemizde başkan gürlesinden mesaj, mevlid kandili mesajı yayınladı ve pamukkale ilçesi belediye başkanı hüseyin gürlesin hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler

Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da düzenlenen...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber