Potanın Perileri Seviye’de Tanıtıldı

Tarih : 27.10.2016

SEVİYENİN PERİLERİ DENİZLİ’NİN PERİLERİDİR.

SEVİYE OKULLARI KIZ BASKETBOL TAKIMINI DÜZENLEDİĞİ BİR BASIN TOPLANTISI İLE TANITTI.  SEVİYE OKULLARI YÖNETİM KURULU BAŞKANI MAHMUT ÇATLIK YAPTIĞI KONUŞMADA TFF.2 LİG’DE DENİZLİ’Yİ TEMSİL EDECEK OLAN KIZ BASKETBOL TAKIMINA DESTEK İSTERKEN ŞUNLARI SÖYLEDİ: 

manset

ÇOK SAYGI DEĞER BASIN MENSUPLARI, YÖNETİM KURULU ARKADAŞLARIM, DEĞERLİ ÇALIŞMA  ARKADAŞLARIM VE EN  DEĞERLİ VARLIKLARIMIZ ÖĞRENCİLERİMİZ SİZLERİ SAYGIYLA SELAMLIYORUM.

BİR OKULUN AMACI SADECE AKADEMİK ANLAMDA BAŞARIYI  YAKALAMAK OLMAMALIDIR. BİZLER DENİZLİ ÖZEL  SEVİYE OKULLARI OLARAK TOPLUMA NE KADAR YARAR SAĞLARSAK , ÇEVREMİZDEKİLERE NE KADAR DESTEK OLURSAK , EVLATLARIMIZA NE KADAR VATAN VE BAYRAK SEVGİSİNİ İŞLERSEK İŞTE O ZAMAN TOPLUMA İYİ BİREYLER KAZANDIRMIŞ OLUR VE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ İŞİN HAKKINI VERMİŞ OLURUZ.

mahmut-catlik

İYİ BİR TAKIM SADECE İYİ OYUNCULARDAN DEĞİL; ONLARI BİRBİRİNE BAĞLAYAN GÖRÜNMEZ BAĞLARLA OLUŞUR. DENİZLİ ÖZEL SEVİYE OKULLARI YÖNETİM KURULU OLARAK GEÇEN DÖNEM SONUNDA ALMIŞ OLDUĞUMUZ BİR KARARLA DENİZLİ BASKETBOL  S.K’YA  SPONSOR OLDUK. BAŞTA SEVİYE OKULLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BAŞKANI ŞABAN VAROL ,  ALTI AYDIR DEĞERLİ KOÇLARIMIZ  VE POTANIN PERİLERİ  İLE BİRLİKTE BÜYÜK BİR ÇALIŞMA İÇERİSİNE GİRDİK.DUYGUSAL OLMADAN BAŞARIYI YAKALAYACAK PROFESYONELLİĞİ ORTAYA KOYARAK , NİTELİKLİ, AHLAKLI, BASKETBOLU MESLEK EDİNMİŞ OYUNCULARIMIZLA BİRLİKTE BU GÜNLERE GELDİK.

seviye-2

YETENEK MAÇ KAZANDIRIR,ZEKA VE TAKIM RUHU ŞAMPİYONLUK GETİRİR.BASKETBOL FEDERASYONU 2.LİG BAYANLAR KATEGORİNDE SEVİYE OKULLARI OLARAK DENİZLİ İLİNİ TEMSİL ETMEKTEN BÜYÜK ONUR DUYUYORUZ. ANCAK SADECE SEVİYE OKULLARI’NIN MÜCADELE ETMESİ YETERLİ DEĞİL; DENİZLİ HALKININ,SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ, İLGİLİ DEVLET KURUMLARININ DA BU GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKMASI GEREKİR. BU NEDENLE BÜYÜK BİR BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİK.

haberrrrrrrr

ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA HERKES PARASIYLA SAHAYA ÇIKACAK FAKAT BİZLER YÜREĞİMİZLE ÇIKACAĞIZ.İLK MAÇIMIZ 30/10/2016 HASAN GÜRSOY SPOR SALONU’NDA SAAT 16.00’DA TÜM DENİZLİ’Yİ BİZE DESTEK OLMALARI İÇİN DAVET EDİYORUZ.

BİR OLALIM,DİRİ OLALIM VE KOCAMAN OLUP DESTEĞİNİZLE ŞAMPİYON OLALIM!

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Yörex’te Buldan Esintisi başlıklı makalemizde Buldan Ticaret Odası Başkanı Halil Baştürkmen ve Yörex Yöresel Ürünler Fuarı 26 Ekim Çarşamba günü açıldı. hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber