Kimsesizleri Ziyaret ettiler

Tarih : 11.09.2016

Denizli protokolü, Kurban Bayramı öncesi şehitlik, yetiştirme yurdu, çocuk yuvası ve huzurevini ziyaret etti. Şehit mezarlarına karanfil bırakıp dua eden protokol üyeleri, yurtta kalan çocuklara ve huzurevinde kalan yaşlılara hediyeler verdi.
protokolden-bayram-ziyareti-1

Denizli protokolü askeri şehitlik, polis şehitliği, Sait Küçüker Erkek Yetiştirme Yurdu, 0-6 yaş çocuk yuvası ve huzurevine bayram ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarete Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile eşi Ayşen Zeybekci, Denizli Vali Vekili Ali Cergibozan, Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Cahit Özkan, Kazım Arslan ile Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan katıldı. İlk olarak askeri şehitlik ile polis şehitliğini ziyaret eden protokol, şehit mezarlarına karanfil bırakıp dua etti, şehit aileleriyle bayramlaştı. Daha sonra yetiştirme yurdunda kalan çocuklarla bir araya gelen Bakan Zeybekci ve beraberindekiler, çocuklarla bir süre sohbet ederek, bayram harçlığı verdi. Ardından çocuk yuvasındaki minikleri ziyaret eden protokol, çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Protokol üyeleri huzurevinde kalan yaşlıların da gönlünü aldı. Huzurevini ziyaret eden Bakan Zeybekci ile beraberindekiler yaşlıların elini öpüp, çeşitli hediyeler sundu.

protokolden-bayram-ziyareti-2

Bakan Zeybekci: “Milletimizin bayramını tebrik ediyorum”

Basın mensuplarına açıklamada bulunan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, “Kurban Bayramı’nın ana felsefesi paylaşmak, birlik beraberlik, olanın olmayanla yardımlaşması, güzellikleri paylaşması demek. Bütün İslam alemi olarak Kurban Bayramımız mübarek olsun. Öncelikle yavrusunun saçını kınalayarak, bu vatana dine kurban olsun diyerek askere gönderen o anaların inancıyla şehit olan tüm şehitlerimizi, 15 Temmuz’da yanındaki düşerken bir inançla ayakta durarak teröristlerin uçaklarına tanklarına tüfeklerine karşı dimdik duran şehitlerimizi ve gazilerimizi anıyorum. Rabbim şehitlerimize rahmet eylesin. Bu bayram hürmetine İslam aleminde akan tüm masum kanları ve gözyaşları dinsin diye dua ediyoruz. Bunun için dünyada, Türkiye’nin her yerinde ve Suriye’de mücadele veren, İslam aleminin ümidi haline gelen güvenlik güçlerimizin bayramlarını tebrik ediyorum. Rabbim onlara yardımcı olsun. Bayramı huzur içinde geçirmemizi nasip etsin. Bütün milletimizin bayramını tebrik ediyorum  ” dedi.

protokolden-bayram-ziyareti-3

Bir önceki yazımız olan Şehit ailelerini unutmadılar başlıklı makalemizde AKP, AKP İL BAŞKANI NECİP FİLİZ ve b.belediye başkanı osman zolan hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber