SABIR İSMAİL, SAHAYA İNDİ

Tarih : 15.03.2015

Denizli halkı tarafından “Sabır İsmail” olarak bilinen ismail Yarımca, milletvekillerini bile kıskandıracak bir karşılama ile aday adaylığını açıkladı. Partiye gelişinde milletvekili seçilmişcesine coşkulu bir şekilde karşılanan İsmail Yarımca ve onu kucaklayan partililer İstasyon Caddesi’ni trafiğe kapattılar. 

MHP aday adayları (4)

Önümüzdeki 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi Kale eski Belediye Başkanı, nam-ı değer Sabır İsmail, olarak bilinen İsmail Yarımca, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) parti binasında coşkulu ve görkemli bir şekilde aday adaylığını açıkladı. Partililerin Yarımca’yı; partiye gelişinde, açıklaması sırasında ve sonrasında  slagonlar ve tekbirler eşliğinde desteklediler. İsmail Yarımca, parti il binasına sığmayan ve İstasyon caddesini adeta trafiğe kapatan partililerin aşırı tezahüratları karşısında pencereden onları selamlamak zorunda kaldı.

İsmail Yarımca’nın aday adaylığı açıklamasına Milletvekilliği aday adaylığı açıklamasına, MHP İl Başkanı Yasin Öztürk, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Ülgen, Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Mehmet Salih İrdem, Kadın Kolları Başkanı Nihan Cihan Özden, eski İl Başkanları, İlçe Başkanları Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

ismail yarımca

YARIMCA: “ÜLKEMİZ ZOR GÜNLERDEN GEÇİYOR”

Kale Belediye başkanı İsmail Yarımca Ülkenin zor bir süreçten geçtiğini belirterek, “Bu zor günlerin üstesinden gelebilmek için 7 Haziran 2015’te her Türk ferdinin üzerine düşeni yaşacağına inanarak MHP’den Milletvekili aday adayı olarak karşınıza çıktım. Düşüncelerimizden asla ödün vermeden, korkusuzca dokunulmazlık zırhına güvenmeden ülkemizin, vatandaşımızın sorunlarını MHP’nin iktidarında çözeceğimize hiçbir şüphem yoktur. Evlatlarımıza huzur ve refah dolu bir ülke bırakmak için tespit ettiğim tüm aksaklıkları gidermek için canla-başla çalışacağıma Yüce Allah’ın ve sizlerin  huzurunda söz veriyorum” ifadelerini kullandı.  Kale Eski Belediye başkanı İsmail Yarımca Ülkenin zor bir süreçten geçtiğini belirterek, “Bu zor günlerin üstesinden gelebilmek için 7 Haziran 2015’te her Türk ferdinin üzerine düşeni yaşacağına inanarak MHP’den Milletvekili aday adayı olarak karşınıza çıktım. Düşüncelerimizden asla ödün vermeden, korkusuzca dokunulmazlık zırhına güvenmeden ülkemizin, vatandaşımızın sorunlarını MHP’nin iktidarında çözeceğimize hiçbir şüphem yoktur. Evlatlarımıza huzur ve refah dolu bir ülke bırakmak için tespit ettiğim tüm aksaklıkları gidermek için canla-başla çalışacağıma Yüce Allah’ın ve sizlerin huzurunda söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

İsmail Yarımca’nın parti il binasında aday adaylığını açıkladığı sırada Kale ve Tavas ilçelerinden gelen yaklaşık 500 kişi parti il binası önünde sürekli tezahürat yaparak Yarımca’ya destek verdiler.

ismail yarımca1
MHP Milletvekili Aday Adayı İsmail Yarımca’nın basın açıklamasının metni Şöyle;
“Yüce Türk Milleti ve Saygı değer Dava Arkadaşlarım;

Basınımızın güzide çalışanları ve beni yalnız bırakmayan değerli dostlarım; Türkiye Cumhuriyeti Devletine gönül vermiş, ülkemizin bekası için canını dişine takarak çalışan değerli hemşerilerim; basın toplantımıza hoş geldiniz, şeref verdiniz.. Hepinizi Sevgi ve Saygımla selamlıyorum..1959 yılı Kale doğumluyum.Evli üç kız babasıyım, üç tane de torunum var. Babamızın ticaretle uğraşma vesilesiyle çok küçük yaşlarda babamla beraber ticarete atıldım.Çeşitli sivil toplum örgütlerinde kurucu ve yöneticilik yaptım. Karaman mahallemiz de muhtarlık, bir dönem Denizli’den, bir dönemde Kale ilçemizden İl Genel Meclis Üyeliği,bir dönemde Kale ilçemizde Belediye Başkanı olarak yirmi yıl yerel yöneticilik yaptım..
Ülkemiz zor günlerden geçmektedir. Bu zor günlerin üstesinden gelebilmek için 7 Haziran 2015’de her Türk ferdinin üzerine düşeni yapacağına inanarak MHP Milletvekili aday adayı olarak karşınıza çıktım.
Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü için, Cumhuriyetimizin temel taşlarını korumak için, Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde laik, demokratik bir hukuk devleti olan bu güzide vatanı savunmak ve yaşatmak için buradayım..-2- Düşüncelerimizden asla ödün vermeden, korkusuzca dokunulmazlık zırhına güvenmeden ülkemizin, vatandaşımızın sorunlarını Milliyetçi Hareket Partisi iktidarın da
çözeceğimizden hiçbir şüphem yoktur.Sorunları biliyoruz, çözüm yollarını biliyoruz ama onüç yıldır her kademe de sıkıntısı olan ülkemizi,aydınlığa çıkaracak, hayata bağlayacak vatandaşlarımızı birleştirecek,ayrım yapılmadan kucaklayacak,proje üretecek AKP Hükümetinin yanlışlarıyla korkusuzca mücadele edecek güçlü kadrolarıyla bir Milliyetçi Hareket Partisi geliyor…
Ülkemizin gittikçe zayıflayan itibarını,eğitimde,sağlıkta,sanayide,ekonomi de,tarımda yok oluşunu karşıdan izleyemezdim.Bizler vatanını seven,ailesine saygılı,atasını bilen,Türk olmakla gurur duyan, “NE MUTLU TÜRKÜM” diyerek çalışkanlığıyla,üretkenliğiyle,sevgi dolu yüreğiyle günün yirmi dört saati bu güzel ülkemiz için çalışan ve çalışmaya devam edecek bir soydan geliyoruz.Tüm Kamuoyunun bilmesini isterimki son nefesimi verene kadar adaletten asla taviz vermeden,vatanım için, bayrağım için,ezanım için mücadele edeceğim.-3-Evlatlarımıza huzur ve refah dolu bir ülke bırakmak için ben İsmail YARIMCA olarak, başta Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ ve teşkilatlarımızın,hemşerilerimizin teveccühü ile TBMM’sine girdiğim günden itibaren tespit ettiğim tüm aksaklıkları gidermek için canla-başla çalışıcağıma meclisteki çalışmalarım  dışındaki tüm vaktimi sizlerle birlikte sorunların çözümü için harcayacağıma, Yüce Allah’ın ve sizlerin huzurunda beyan ederim. Adaylığımız önce güzel vatanımıza, Denizli’mize ve partimize hayırlara vesile olmasını cenabı Allah’tan diliyor,aday olan tüm arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.Hepinize katılımlarınız dan dolayı teşekkür eder Sevgi ve Saygılarımı sunarım.
Allaha emanet; “NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE”…… 

İsmail Yarımca 057 İsmail Yarımca 050

Bir önceki yazımız olan Gönlüm'e Başkent'te görkemli anma başlıklı makalemizde başkent ankarada özey gönlüm rüzgarı, Belediye Başkanı Osman Zolan ve ekonomi bakanı nihat zeybekci hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber