Sadık Grubu’ndan bir yatırım daha

Tarih : 22.09.2016

Sadık Grubu bünyesinde yer alan Sadık Petrol, Denizli ve Söke’den sonra akaryakıt istasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Çardak ilçesi havaalanı kavşağında 5.000 m2 alanda Petrol Ofisi akaryakıt istasyonu hizmete girdi.

sadik-ticaret

2016 yılı yatırımlarına hızla devam eden Sadık Grubu, geçtiğimiz ay bünyesine yeni bir marka daha dahil ederek Söke’de BP akaryakıt istasyonu ile hizmet vermeye başlamıştı. Şimdi de Denizli’de, Ankara yolu üzeri havaalanı kavşağında Petrol Ofisi akaryakıt istasyonunu hizmete sundu. Yapılan yeni yatırım ile ilgili açıklamada bulunan Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Mersin ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oktay Mersin açıklamalarında şunlara yer verdi.

“Biz otomotiv, akaryakıt, sigorta ve tarım sektörlerinde hizmet veren bir Denizli firması olarak, öncelikle kendi ilimizde istihdam sağlarken, yapmış olduğumuz yatırımlar ile de ülke ekonomisine katkı sağlayan bir grubuz. Her geçen yıl bünyemize dahil ettiğimiz sektörler ve dünyaca ünlü markalar ile hizmet ağımızı genişletiyoruz. Ülke ekonomisinin en çalkantılı dönemlerinde dahi yapmış olduğumuz planlamalar ve attığımız emin adımlar ile yatırımlarımıza ara vermeden devam ettik.

sadik-ticaret1

2016 yılı da Türkiye açısından zorlu geçen bir süreç. Birçok firmanın yatırımlarını ertelediği bir dönemde Sadık Grubu olarak Türkiye ekonomisine güvenmemizden dolayı yatırım planlarımızı ertelemedik.  Bu dönemlerde ülke ekonomisine katkı sağlayacak, doğru planlamaların yapıldığı yatırımların gerçekleştirilmesi düşüncesindeyiz.

Bu nedenle 2016 yılı yatırımlarımızı hayata geçirmeye devam ediyoruz. Manisa, Salihli Ford bayilikleri ile Söke’de Bodrum-Milas yolu 3. Km ‘de bulunan BP akaryakıt istasyonumuzdan sonra şimdi de Petrol Ofisi akaryakıt istasyonumuzu açtık. Çardak havaalanı kavşağında bulunan Petrol Ofisi istasyonumuzda da Sadık Grubu güvencesi ve güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermeye başladık.

Aynı zamanda Sadık Petrol olarak Petrol Ofisi markasının Türkiye Toptan Akaryakıt ve Madeni Yağlar dağıtımını da yapmaktayız. Türkiye Toptan Akaryakıt ve Madeni Yağlar Dağıtımı’nda güçlü ve güvenilir bir lojistik ağa sahip bir firma olarak başarı çıtamızı her geçen yıl yükseltiyoruz. En son yapılan araştırma sonuçlarına göre;

Dünyanın en prestijli iş dünyası dergisi olan Fortune Türkiye’nin  “Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketleri” sıralamasında, bünyemizde yer alan beş şirketten biri olan Sadık Otomotiv Akaryakıt şirketi ile 352. Sırada yer almaktayız.  Türkiye’nin En Büyük Şirketleri sıralamasında her geçen yıl üst basamaklara ilerlerken, sektörlere göre yapılan sıralamada Petrol ve Türevleri Üretimi ve Dağıtımı’nda Türkiye’de 16., illere göre yapılan sıralamada da Denizli’de 5. Sırada yer almaktayız.”

Ayrıca Denizli Çardak Petrol Ofisi akaryakıt istasyonunda, Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden Migros bulunmaktadır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Salona şehidin ismi verildi başlıklı makalemizde Başkan Subaşıoğlu, merezfendi belediyesi ve şehidin ismi verilen salon hizmete girdi hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber