“ŞİMDİ, BİRLİK ZAMANIDIR”

Tarih : 15.04.2015

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayı Cafer Birtürk, gazetemize yaptığı ziyarette, “Bugün birlik zamanıdır. İnsanları karalamakla bir yere varılmaz. Benim için söylenen dedikoduları ispat etsinler, istifa etmeye hazırım. Ben, 2011 yılındaki liste olayının kırgınlığını içimde yaşadım. Ama yinede partime zarar vermedim. Biz bu davanın neferleriyiz. Ayırım gayrım olmaz” dedi.

Cafer Birtürkkkkk

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli 2. Sıra milletvekili adayı Cafer Birtürk, gazetemizi ziyaret etti. Ziyareti sırasında hakkında çıkartılan söylentilerden, MHP’nin ilimizdeki konumuna kadar pokçok konuyu konuştuk.

Milletvekili adayı Birtürk,”Şimdi birlik zamanıdır. Birilerini kötüleyerek bir yere varılamaz. Ülkemizin içinde bulunduğu durumu hepimiz biliyoruz. Onun için davamızın ipine sıkı sıkıya sarılarak, el ele, gönül gönüle vermenin zamanı gelmiştir. Bin partimin Denizli’den kenetlenme olursa, üç vekil çıkaracağımıza inanıyorum” şeklide iddialı konuştu.

Son zamanlarda, hakkında “2011 seçimlerinde AKP’ye çalıştı, Nihat Zeybekci ile seçim akşamı Zeybek oynadı, Mehmet Yüksel ile çalıştı” söylemlerine dedikodu olarak bakan Cafer Birtürk, “Ben 2011 seçimlerinde listeye giremedim.Kırgınlığımı içimde yaşadım. Kimseye bir şey demedim, demem. Bu bizim davamız. Gidecek başka yerimiz yoktur. Benim hakkında söylenen bütün iftiraların hepsini ispata davet ediyorum. Geçtiğimiz günlerde benim Zeybekci ile zeybek oynadığımı, Yüksel ile çalıştığımı ispat etsinler, maddi delil getirsinler, istifa edeceğimi belirttim. 8 gün oldu hala ispat edemediler. Aynı şeyi şimdide söylüyorum. Benim AKP’ye çalıştığımı ispat etsinler, istifa etmeye hazırım, Bütün bu suçlamaları kesinlikle kabul etmiyorum.” Dedi.

ÜLKÜCÜLER İKTİDARA GELECEK

Hakkında çıkartılan söylentileri ortaya atanları isbata davet eden Cafer Birtürk,”Bu tür dedikodular ile bir yere varılamaz. Üç beş kişinin söylediklerini de koskaca ülkücü camiaya mal etmenin anlamı yoktur. Bugün ülkemizin içinde bulunduğu durumu bütün kesimler biliyor. MHP ve ülkücüler iktidara oynuyorlar. Böyle bir ortamda, yoksulluğun arttığı, işsizliğin çığ gibi büyüdüğü, ekonominin kötüye gittiği bir zamanda birlik olmak zorundayız. Ben inanıyorum ki, Denizli’den 3 milletvekili çıkaracak güçteyiz. Yeterki birlik olalım” dedi.

PARTİYİ YIPRATMAYIN

Yapılan olumsuz söylentiler ile kendisini değil, partiyi yıprattıklarını belirten Cafer Birtürk,”Bugün AKP ve HDP’nin yaptıkları, ülkemizin içinde bulunduğu ortam bellidir. Partimizdeki bazı kesimler söylentiler çıkararak, beni ve Genel Başkan yardımcımız E.Haluk Ayhan’ı yıpratmaya çalışıyorlar. Benim gibi, ikinci sıraya bir başkası gelmiş olsaydı o kişi hakkında da bana söyledikleri gibi olumsuz şeyler mutlaka söylenirdi. Oysa aynı davanın yolcusu olan bizler, bu tür ithamlarla karşılıklı suçlamak, partiyi yıpratmak yerine birlikte hareket ederek partimizi ilimizde ilk sıraya oturtmamız gerekiyor. Ben söylentilere kulak tıkayarak çalışmalarıma devam ediyorum. Bugün yarın da, sahaya ineceğiz. Allah bizi utandırmasın. Nasip ise olsun” dedi.

Cafer Birtürkkkk

MHP DENİZLİ 2. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI CAFER BİRTÜRK RÖPORTAJI- KULVAR GAZETESİ

Posted by Kulvar Gazetesi on 15 Nisan 2015 Çarşamba

Bir önceki yazımız olan BOCCE'CİLER ŞAMPİYONA YOLCUSU başlıklı makalemizde babadağ molla ahmet orta okulu, bocce sporcuları ve bocce türkiye şampiyonası hakkında bilgiler verilmektedir.

MHP DENİZLİ 2. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI CAFER BİRTÜRK RÖPORTAJI- KULVAR GAZETESİ

Posted by Kulvar Gazetesi on 15 Nisan 2015 Çarşamba
&skin=http://www.denizlikulvargazetesi.net/wp-content/themes/portal/player/facebook.zip" width="706" height="400" >

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber