TAKIMINI KUR, HEYECANA KATIL

Tarih : 04.11.2016

PAMUKKALE 4. FUTBOL ŞÖLENİ’NE KAYITLAR SÜRÜYOR

Pamukkale Belediyesi tarafından organize edilen “Pamukkale’de 4. Futbol Şöleni Sonbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası”na kayıtlar devam ediyor. “Takımını kur, heyecana katıl” sloganıyla hazırlanan turnuvayla ilgili olarak Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Pamukkale ilçesinde yer alan gençleri turnuvamıza katılmaya davet ediyorum” dedi.

 

11111

Pamukkale Belediyesi’nin gelenekselleşen halı saha futbol turnuvalarının dördüncüsü “Pamukkale’de 4. Futbol Şöleni Sonbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası”na kayıtlar devam ediyor. 27 Ekim’de başlayan kayıtlar için son tarih 7 Kasım olarak belirlendi. Pamukkale Belediyesi’nin Atatürk Caddesi’nde bulunan ek hizmet binasında bulunan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılan başvurularla ilgili detaylı bilgi www.pamukkale.bel.tr adresinden alınabilir. Her mahallenin 2’şer takımla temsil edileceği “Pamukkale’de 4. Futbol Şöleni Sonbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası”na katılmak isteyenler 10 kişilik takım listelerini mahalle muhtarlarına onaylatacak. Sağlık raporu ve başvuru formuyla birlikte takımlarda yer alan sporcuların kimlik fotokopileri de başvuruda teslim edilecek. 7 Kasım’a kadar devam edecek olan kayıtların ardından 9 Kasım’da yapılacak olan kura çekimi ile eşleşmeler belirlenecek. Eleme usulü oynanacak olan müsabakaların 11 ya da 14 Kasım’da başlaması planlanıyor. Turnuvanın 5 ya da 12 Aralık tarihlerinde tamamlanması ön görülüyor. Müsabakalar sonunda dereceye girecek olan ilk 3 takıma çeşitli hediyeler verilecek.

 

TAKIMINI KUR, HEYECANA KATIL

 

Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaşması için spora büyük önem verdiklerini ifade eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, gelenekselleşen halı saha futbol turnuvasına tüm genleri davet etti. “68 mahalleden 2’şer takımın katılabileceği turnuvamıza kayıtlar devam ediyor” diyen Gürlesin, “Takımını kur, heyecana katıl’ sloganıyla tüm gençleri turnuvaya katılmaya davet ediyoruz. Büyük heyecanın yaşandığı maçlarda yer alarak mutlu sona ulaşmak isteyen gençler, turnuva için gerekli evrakları hazırlayıp başvuru yapabilirler. Pamukkale Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Şimdiden turnuvaya katılacak ve mücadele edecek olan takımlara şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Wang Yang: “Çin-Türkiye işbirliğini ilerleteceğiz” başlıklı makalemizde dün Türkiye Başbakanı Binali Yıldırım ile bir araya geldi. ve Resmi ziyaret için Türkiye'de bulunan Çin Başbakan Yardımcısı Wang Yang hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber