TAVAS’I ZİYARET ETTİLER

Tarih : 01.11.2016

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ önderliğinde ilçelere gerçekleştirilen ziyaretlerin bu kez durağı Tavas’tı.

tavasi-ziyaret-ettiler1

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Rektör Yardımcısı, Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanlarının ilk ziyaretleri Tavas Kaymakamlığı’na oldu.

Kaymakam Dr. Osman Varol tarafından ağırlanan heyet, Tavas Belediyesi’ne geçti. Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, tarafından karşılanan heyete Başkan Akyol, ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi verirken ilçenin öğrenci kapasitesi ve yeni açılacak olan Meslek Yüksek Okulu bölümleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Ardından heyet, Sağlık Meslek Yüksek Okulu olarak hizmete girecek olan eski devlet hastanesinde yapılacak olan düzenlemeleri yerinde inceleyerek konu hakkında bilgi sahibi oldular.

Hastane gezisinin ardından Tavas Meslek Yüksekokulu’na da ziyaret gerçekleştiren Rektör Bağ ve beraberindekiler, Meslek Yüksek Okulu Müdürü tarafından kendilerine üniversitedeki çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Üniversiteyi gezen heyet, şuanda aktif olmayan C Blok’u gezerek, öğrencilerin hizmetine açılması konusunda gerekli incelemeleri yerinde gördüler. Son teknoloji ile donatılan topraksız serayı da gezerek son durum hakkında bilgi aldılar.

tavasi-ziyaret-ettiler

Başkan Akyol, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Tavas’ımıza ayırdığınız bu değerli ziyaret için başta Rektörümüz olmak üzere hepinize çok teşekkür ediyorum. İlçe amirleri olarak bizler enerjimizi sinerjiye dönüştürerek maddi ve manevi her türlü yatırımı nasıl Tavas’ımıza getiririz düşüncesi ve idraki içerisindeyiz. Tavas sevdamızı yapacağımız hizmetlerle daha da yüksek yerlere taşımak istiyoruz. Yeni açılacak bölümlerimiz ve Meslek Yüksekokulumuzun bir an önce Tavas’ımıza kazandırılması konusunda bizler her türlü yardıma hazırız” dedi.

Başkan Akyol, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ’a Tavas’la özdeşleşen Terrakota ve Kızılcabölük el dokuması ipek şal hediye etti.

 

Bir önceki yazımız olan Off-Road’da Pistin Tozunu Attırdı başlıklı makalemizde Merkezefendi Belediyesi, off raod ve usta pilot toz bırakmadı hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber