Tebessümün Fotoğrafını Hediye Etti

Tarih : 09.09.2016

Başkan Subaşıoğlu’ndan MHP’lilere anlamlı hediye…

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, MHP Denizli İl Yönetimini makamında kabul etti. Başkan Subaşıoğlu ziyaret sonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin birlikte oturdukları ve tebessüm ettikleri fotoğraf karesini hediye etti.

subasioglu

Türkiye tarihine kara bir leke olarak geçen FETÖ’nün darbe girişimi, ülkenin bir anda olumlu yönde havasını değiştirdi. Milli iradeye yapılan bu saldırı girişimi Ankara siyasetini de aynı karede birleştirdi. Bu olay sonrası aynı gece başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Başbakan Binali Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli milli iradeye yapılmak istenen bu darbe girişimine sert tepki göstererek demokrasi vurgusu yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’ye o karanlık geceyi aydınlatacak olan ‘Demokrasimize sahip çıkalım. Meydanlara inin’ çağrısında bulundu. Yaklaşık 28 gün boyunca farklı görüşlerden milyonlarca kişi demokrasi nöbetinde buluştu. Nöbetlerin finali ise büyük bir mitingle yapılmak istendi. İktidarın yanı sıra muhalefet partileriyle birlikte tüm Türkiye, büyük buluşmaya davet edildi. 7 Ağustos’ta Yenikapı’ daki miting, tüm dünyaya bir mesaj niteliğindeydi. Mahşeri kalabalığın yaşandığı mitinge 5 milyonun üzerinde katılım oldu. Tüm dünyanın yakından takip ettiği mitingde ülke siyasetinin liderleri 79 milyona hitap etti.

Büyük buluşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli birlik ve beraberlik mesajları verdi. Genel siyasetteki bu gelişmeler yerel siyasete de yansıdı.

MHP İL YÖNETİMİNDEN BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NA ZİYARET

MHP İl Yönetimi Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu ziyaret etti. MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan, Merkezefendi Belediyesi MHP’li Meclis Üyesi Ebru Leman Kalkan, Hamdi Soylu ile yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyaret sıcak bir ortamda gerçekleşti. Genelden yerele siyasetin konuşulduğu ziyaret sonunda Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, misafirlere anlamlı bir hediye sundu. Adli yıl açılış töreni öncesi külliyede özel bir odada bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin birlikte oturdukları ve tebessüm ettikleri fotoğraf karesini MHP İl Başkanı Cafer Birtürk’e takdim etti.

 

 

Bir önceki yazımız olan FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜR başlıklı makalemizde AK Parti Denizli İl Başkanı Necip, BİR TERÖR ÖRGÜTÜDÜR ve FETÖ CEMAAT DEĞİL hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber