Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler

Tarih : 11.12.2016

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da düzenlenen hain terör saldırısı sonrasında yaptığı açıklamada, “Terör asla amacına ulaşamayacak, ülkemize ve milletimize diz çöktüremeyecekler. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.” dedi.

istanbul-saldiri-aciklama-11-12-2016

Beşiktaş-Bursaspor maçının hemen ardından çevik kuvvet ekiplerinin bulunduğu araca yönelik saldırıda 38 kişinin şehit olduğunu, 155 kişinin de yaralandığını üzülerek öğrendiklerini ifade eden Başkan Erdoğan, “Terörü lanetliyoruz. Ülkemizi hedef alan bu saldırılar bizi yıldıramayacak. Biz, milletçe diz çökmeyeceğimizi, terör örgütlerine ve özellikle de arkalarındaki küresel güçlere haykırmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Türkiye’yi hedef alan saldırıların birlik, beraberlik ve huzurunu bozamayacağını vurgulayan Başkan Erdoğan, “Şehit ateşleri, yüreğimize düştü. Ancak milletçe dimdik ayaktayız. Ülkemiz büyük badireler atlatmaya devam ediyor. Gezi olaylarıyla başlayan 17-25 Aralık, 15 Temmuz işgal girişimi ve son olarak ekonomi üzerinden devam eden ülkemiz üzerindeki oyunlar, maalesef bombalı saldırılarla sürdürülüyor. Biz millet olarak topraklarımıza her zaman sahip çıktığımızı gösterdik. Terör örgütleri ve arkasındaki küresel güçler de bilsinler ki ‘Türkiye diz çökmeyecek’. Terör asla amacına ulaşamayacak.” diye konuştu.

“Teröre karşı yürütülen mücadelenin karlılıkla devam etmesinin çok önemli olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır.” diyen Erdoğan, sözlerini şöyle tamamladı: “Terörü ve bundan medet umanları lanetliyorum. Hain saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum. Yaralılarımızın da bir an önce sağlıklarına kavuşmaları için acil şifalar diliyorum.”   

Bir önceki yazımız olan Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ başlıklı makalemizde bugün peygamberimizin doğum günü, merkezefendi belediye başkanı muhammed subaşıoğlu ve mevled kandili mesajı yayınladı hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber