ÜCRETSİZ İNTERNET DÖNEMİ BAŞLADI

Tarih : 20.09.2016

Pamukkale Belediyesi, ilçede tüm vatandaşlara yönelik ücretsiz kablosuz internet hizmeti başlattı. İlk etapta Asmalıevler, Yunusemre, Karahayıt ve Akköy olmak üzere 4 mahallede 10 adet kablosuz internet istasyonu kuruldu. Cep telefonu şarj noktaları olarak ta hizmet veren istasyonları yerinde inceleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kısa zamanda ücretsiz internet hizmetinin tüm ilçe geneline yayılacağını müjdeledi.

pamukkalede-ucretsiz

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in açıkladığı ve 2016 yılında hayata geçecek 16 vizyon proje içerisinde yer alan ücretsiz kablosuz internet dönemi Pamukkale İlçesinde başladı. İlçede başta gençler ve öğrenciler olmak üzere tüm ilçe halkına hizmet verecek ücretsiz kablosuz internet istasyonu ve şarj noktası ilk etapta 4 mahallede kuruldu. Turizm bölgesi Karahayıt’ta 4,  Akköy’de 1 olmak üzere, üniversite öğrencilerinin yoğun olarak ikamet ettiği Asmalıevler’de 2 ve Yunusemre mahallesinde 3 toplamda ise 10 adet ücretsiz kablosuz internet istasyonu ve şarj noktası vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

Güneşten kendi enerjisini üreten istasyonlarda vatandaş hem cep telefonunu şarj edebiliyor hem de istasyonun 50 metre çapında interneti ücretsiz kullanabiliyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, mahallere kurulan istasyonları gezdi, cep telefonunu şarj etti ve interneti kullanarak hizmeti kontrol etti.

pamukkalede-ucretsiz1

“İNTERNET ARTIK ÜCRETSİZ”

Pamukkale İlçesi’nde her alanda hizmet odaklı olarak yatırımları, çalışmaları hayata geçirmeye devam ettiklerini belirten Başkan Gürlesin, “29 aylık dönemimizde yaptığımız yatırımlar ve hayata geçirdiğimiz projelerle önemli bir mesafe aldık. İlçemizde 68 mahallemize dokunduk.  Dönemimiz içerisinde de inşallah ortaya çıkan eserlerimizle modern bir Pamukkale’nin fotoğrafını ortaya çıkarmış olacağız. 2016 yılı içerisinde hayata geçireceğimizi açıkladığımız ve kamuoyu ile paylaştığımız 16 vizyon proje içerisinde yer alan ücretsiz kablosuz internet hizmetini de başlattık. Modern çağın gereklerine göre insan refahını düşünerek yenilikleri hayata geçiriyoruz. Günümüzde teknoloji hızla ilerliyor. Biz de kent olarak bu gelişime ayak uydurmalıyız. Bilgi kaynağı olan ve iletişimden, insanların birçok işlemini üzerinden yapabildiği internet, günümüzde artık vazgeçilmezler arasında. Biz de gençlerimize, vatandaşlarımıza her ortamda bilgiye ulaşmalarını sağlamak amacıyla ilçemizde ücretsiz internet hizmeti vermeye başladık.  İlk etapta turizm bölgemiz ve üniversite öğrencilerimizin yoğun olduğu 4 mahallemizde toplam 10 adet ücretsiz kablosuz internet istasyonu ve şarj noktası kurduk. Bir istasyondan aynı anda 6 kişi telefonunu şarj edebilir ve ücretsiz internetten faydalanabilir durumda. İnşallah kısa zamanda ücretsiz internet istasyonu ve şarj noktası tüm mahallelerimize yayılacak. Çalışmamızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

 

Bir önceki yazımız olan Terör Belasından Kurtulacağız! başlıklı makalemizde akp denizli vekili şahin tin, milletvekili şahin tin ve teör belası bitirilecek hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber