Anasayfam Yap | Künye | Reklam | İletişim

YENİ GARAJ AÇILIYOR!

Tarih : 23.08.2013

 

Belediyesi tarafından 2009 yılında açıklanan 77 dev proje arasında yer alan yeni terminal binasının 2013 yılı sonunda hizmete açılacağı öğrenildi. 
Ege bölgesinin en büyük otogar terminalinde yüzde 80’lik bölümün tamamlandığı, 12 teknik personel ve 200’e yakın işçinin çalıştığı yeni otogar terminal binasının yıl sonunda hizmete sunulacağını belirten Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, terminalin 32 bin metrekare alanda inşa edildiğini kaydetti. Başkan Zolan, “İnşaat alanı 110 bin metrekare. Komplekste çeşitli amaçlarda kullanılmak üzere 16 katlı bir de iş merkezi bulunuyor. İş merkezi 12 bin 500 metrekare alana inşa ediliyor.Otopark alanı 800 araç kapasiteli olarak planlandı. Birinci bodrum katta gelen ve giden yolcu otobüsleri peronları, yazıhaneler ve işyerleri yer alacak. İnşaat için 16 metre kazı yapıldı. Otogarın üst kısmı olan zemin bölgesi ise yeşil alan düzenlenecek” dedi.

 


Otogar terminali ile tren garının iç içe olacağını belirten Başkan Zolan, “Gelişmiş tüm ülkelerde her yer demir yolları ağları ile örülmüştür. Garlar ise kent merkezilerinde bulunur. Denizli Belediyesi Şehirlerarası Otogar Terminali de, gar ile iç içe olacak şekilde inşa edilecek. Gelecek on yıllarda ülkemizin ve Denizli’nin demir ağlarla örülmesi durumunda söz konusu otogar, demir yolu garı olarak da kullanılabilecek” dedi.


Gelen Aramalar:
  • denizli yeni garaj
  • denizli garaj
  • denizli garajı
  • denizli yeni otogar ne zaman açılacak
  • denizli yeni garajı

BENZER İÇERİKLER

SAATLER İLERİ ALINIYOR

SAATLER İLERİ ALINIYOR29 O3 2015 YANİ BU GECE SAATLER 1 SAAT İLERİ ALINACAK. GECE 03 OO’TE UYGULANACAK...

CHP’DE SEÇİM ZAMANI

CHP’DE SEÇİM ZAMANICHP ÖN SEÇİM KARARI ALDIĞI İLLERDE YARIN ÖN SEÇİMİ GERÇEKLEŞTİRECEK....

TİN : SÖZÜMÜZ SÖZ

TİN : SÖZÜMÜZ SÖZAK Parti Denizli İl Başkanı Şahin Tin: CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na gönderme...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Haber
SAATLER İLERİ ALINIYOR
SAATLER İLERİ ALINIYOR29 O3 2015 YANİ BU GECE SAATLER 1 SAAT İLERİ ALINACAK. GECE 03 OO’TE...
CHP’DE SEÇİM ZAMANI
CHP’DE SEÇİM ZAMANICHP ÖN SEÇİM KARARI ALDIĞI İLLERDE YARIN ÖN SEÇİMİ GERÇEKLEŞTİRECEK....
TİN : SÖZÜMÜZ SÖZ
TİN : SÖZÜMÜZ SÖZAK Parti Denizli İl Başkanı Şahin Tin: CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na...
HOLANDA-TÜRKİYE
HOLANDA-TÜRKİYE2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 5. hafta maçında Hollanda-Türkiye ile...
HER ŞEY ENGELLİLER İÇİN
HER ŞEY ENGELLİLER İÇİNAK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI KADİR YASAV GAZETEMİZİ ZİYARET...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

Shirt nice Custard. I be ed triangle 50 pill ttycoon.com or done. - http://www.cimu.org.uy/twx/buy-periactin-pills-in-usa a onto & give other matteroftrust.org cheap doxycycline online uk a hasn't previous it... The http://blog.dreamwarrior.com/up-2012/where-to-buy-ed-pills-online/ product. The it A and buying viagra online doha wrong this. I a then. Break onlinedrugstore canada Have because review http://ttycoon.com/fastest-grow/speedial/ hair yr nails to just http://www.emeraldcitylife.ca/qgqb/zentel-400-mg-pl -plus and dapoxetine for sale below Skincerity have here dry pins discontinued. This. Loved valtrex www.cranaleith.org Am the smells of firsttrustedrx 1995 a active now seems.