“YENİ SEZON HAYIRLI OLSUN”

Tarih : 22.09.2016

Hafta sonunda oynanacak olan Bölgesel Amatör Lig ile Denizli Süper Amatör Lig maçlarıyla başlayacak olan Denizli amatör sezonu öncesi Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen mesaj yayınladı. Ceşen, “tüm liglerimizde dostluk, kardeşlik ve Fair-Play’in ön plana çıktığı, kötü olayların, çirkinliklerin, sakatlıkların ve olumsuz söylemlerin yaşanmayacağı bir sezon diliyorum” dedi.

baskan-cesenden-mesaj

Denizli’de 2016-2017 amatör futbol sezonu hafta sonunda başlıyor. Denizli amatör futbol sezonu cumartesi ve Pazar günkü Bölgesel Amatör Lig ve Denizli Süper Amatör Ligi müsabakalarıyla resmi olarak başlamış olacak. Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, yeni sezon öncesi mesaj yayınladı.  “Bu sezon diğerlerinden daha farklı olacak” diyen Ceşen, “Çünkü 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminin ardından bir olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bu birlik ve beraberliği her kesimde devam ettirmesi gerekmektedir. Toplumun en fazla gözü önünde olan stadyumlarımız bu birlik ve beraberliğin gösterilebileceği yerlerin başında yer alıyor. Tüm kulüplerimizi ve taraftarlarını bu birlik ve beraberlik bilinciyle hareket etmeye davet ediyorum. ‘Biz bir aileyiz’ sloganıyla içinde bulunduğumuz amatör camianın 2016-2017 sezonunda da daha önce ülke geneline örnek olan güzellikleri yaşatmaya devam etmesini diliyorum” dedi.

“DESTEKLER DEVAM EDECEK”

Kulüp başkanlarının ve yönetimlerde bulunan kişilerin büyük özveriyle görev yaptıklarını hatırlatan Denizli ASKF Başkanı Ceşen, “Bizler ASKF’yi yöneten kişiler olarak kulüplerimizin ihtiyaçlarını gidermek adına gereken her şeyi yapmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda hem malzeme hem de ayni yardım konusunda gerek Denizli Büyükşehir Belediyesi, gerekse tüm ilçe belediyelerimizin değerli başkanlarıyla girişimlerimiz devam ediyor. Yaptığımız görüşmelerin sonuçlandırılması için gerekli prosüdürler devam etmekte. En kısa sürede bu desteklerin kulüplerimize aktarılması için yoğum mesai harcamaya devam ediyoruz” diye konuştu. Ceşen son olarak, “Fair-Play ruhuyla hareket edildiği takdirde Denizli amatör futbol camiası Türkiye’ye örnek olmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerde başlamak üzere olan 2016-2017 sezonunun  yönetimimize, liglerin oynanmasında fedakarca görev yapan tüm kurullardaki üyelerimize, kulüp başkanlarımıza, yöneticilerimize, teknik sorumlularımıza, antrenörlerimize, sporcu kardeşlerimize, hakemlerimize, saha komiserlerimize, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl ve İlçe Müdürlükleri’ne, Tesis Şef ve Personeline, Sağlık ve Güvenlik Görevlilerine hayırlı olmasını diler, tüm  takımlarımıza başarılar diliyorum” açıklamalarında bulundu.

Bu arada Denizli Süper Amatör Lig’de 2016-2017 sezonunun açılışı Buldan Stadı’nda 24 Eylül Cumartesi günü saat 15.00’de Buldan Belediyespor ile Dokuzkavaklar arasındaki maçla yapılacak. Bölgesel Amatör Lig maçlarının açılışı ise 25 Eylül Pazar günü saat 15.00’de Servergazi Stadı’nda Demirten Yeşilköyspor-Sarayköyspor arasındaki maç ile gerçekleşecek.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Boğaziçi içme suyu sorununa neşter başlıklı makalemizde baklan boğaziçi, denizli b.b. çalışıyor mu? ve içme suyunu deski bitirdi hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber