ZOLAN:Cumhuriyet’ten Vazgeçilemez

Tarih : 29.10.2016

Başkan Osman Zolan’dan Cumhuriyet Bayramı mesajı

Cumhuriyetin 93’üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Cumhuriyetimizin tüm değerlerine sahip çıkan yüce Türk milleti; kendi kaderini tayin etme ve bağımsızlık hakkından asla vazgeçmeyeceğini 15 Temmuz’daki hain darbe kalkışmasında gösterdiği kahraman direnişle tüm dünyaya bir kez daha ilan etmiştir” dedi.

zolan

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında, Cumhuriyetin 93’üncü yılını heyecan, gurur ve coşkuyla kutladıklarını ifade eden Başkan Zolan, “Binlerce yıl boyunca hürriyetinden ve bağımsızlığından asla vazgeçmeyen Türk milleti tarihinin en çetin mücadelesini 20’nci yüzyılın ilk çeyreğinde vermiştir. Özgür vatanına kast eden, dünyanın yenilmez gözüyle baktığı düşmanlarına karşı Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde topyekün bir mücadele veren kahraman ecdadımız; eşi benzeri olmayan bir destanla bu var oluş savaşını kazanmış, dünyadaki tüm mazlum milletlere umut olmuştur” dedi.

Başkan Zolan, “Cumhuriyetimizin tüm değerlerine sahip çıkan yüce Türk milleti; kendi kaderini tayin etme ve bağımsızlık hakkından asla vazgeçmeyeceğini 15 Temmuz’daki hain darbe kalkışmasında gösterdiği kahraman direnişle tüm dünyaya bir kez daha ilan etmiştir. Şu asla unutulmamalıdır; Türk milleti asla bağımsızlığına gölge düşürmeyecek, canı pahasına vatanına, bayrağına sahip çıkmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin vatansever nesilleriyle ilelebet payidar kalacağını vurgulayan Başkan Zolan, şunları kaydetti: “Bizlere Cumhuriyetimizi armağan eden başta Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; silah arkadaşlarına, Milli Mücadelemizin tüm kahramanlarına, şehitlerimize ve gazilerimize saygı, minnet ve şükranlarımı sunuyor, Cumhuriyet Bayramımızı en kalbi duygularımla kutluyorum.”

Bir önceki yazımız olan CUMHURİYET VAR OLACAK başlıklı makalemizde Cumhuriyet’in kuruluşunun 93 yıl dönümü nedeniyle mesaj yayınladı. ve Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Denizli Teröre Karşı

Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI DAVET...

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen saldırıda...

“Kandiller insanlığa mesajdır”

“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Denizli Teröre Karşı
Denizli Teröre KarşıDENİZLİ BEŞİKTAŞ’LILAR DERNEĞİ  TÜM TAKIM TARAFTARLARINI...
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
POLİSLERE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİPamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İstanbul’da meydana gelen...
“Kandiller insanlığa mesajdır”
“Kandiller insanlığa mesajdır”Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Mevlit Kandili dolayısıyla...
Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler
Türkiye’ye diz çöktüremeyeceklerDenizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul’da...
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİ
Hz. PEYGAMBER YOL GÖSTERDİMevlid Kandili sebebiyle bir açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar

denizli web tasarım - denizli haber